
Gyér amerikai próbálkozás... Geronazzo Mária egy csücsörítéssel odavágná a teljes mezőnyt!

Az iWiW-ről átköltözött az IZÉ club a Facebook-ra.
Jelenleg 14 taggal büszkélkedhetünk, de reméljük ennél többen leszünk.
Gyertek és igázzuk le a világot!
(aki belép azonnal kezdjen el a FarmVille-el játszani és vegyen fel szomszédjának, mert még 2 tag kell hogy növelhessem a farmom méretét! - Errtu)Purple | 2009.12.03. 09:05:11ezz nagyonnagy :DDDD (nem nyomjuk)

Milyen anyagon van a néni??? Noormális??
ismeretlen | 2009.10.28. 08:24:00Majd ő lesz a kultuszminiszterasszony. alig várom! biztos VHK-n nevelkedett, vagy tényleg ős-szittya-sámánmama, a mongolidióta feje meg is van hozzá

HintaVespa - kezdő segédmotorosoknak ajánlva. ;)
TdianaV | 2009.10.26. 00:51:22Én akarok egy ilyet :)

Ilyen ez a stresszes macskaélet. :)
Mr.T. | 2009.10.27. 10:22:16Neeeeeeeeeeeeeeeeeee :DDD elsírom magam. :D

Nem mindennapi ping-pong meccs. :D
Davek | 2009.10.25. 22:26:40Úristen, neee, neee xD Új sport Fing pong xD

Egy amerikai nő meg van róla győződve, hogy az influenza elleni védőoltás miatt nem tud járni normálisan, csak visszafelé. Szaladni viszont tud előre is. Nagyon fura.
Bubba | 2009.10.26. 09:52:43Én teljesen biztos vagyok, hogy az oltástól van, de nem a hátramenés, hanem hogy ezt még publikálja is.
Erre a csajra biztos illik a kifejezés: "Olyan vagy lyányom, mint a hátramenés!"

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Cordyceps. Biológiai ciklusa egyik részében a Cordyceps növényként létezik, a másik részében rovarként. Valójában a Cordyceps nem tartozik sem a növényekhez, sem a rovarokhoz.
Mióta a '93-as Szabadtéri Atlétikai Világbajnokságon a kínai sportolók kilenc világcsúcsot döntöttek és edzőjük bevallotta, hogy a futóit ezzel etette, a sportolók igen nagy becsben tartják.kukulkan | 2009.10.25. 15:31:50Hát, mikor egyesültek az ős-eukariótákkal. :D

Ez alatt a post alatt a kommentekben már "elhíresült" a kép "Fuss kicsi 1nessa, fuss!" címmel... :D
Az oldalon rengeteg ilyen képet láthattok. Ha unatkoztok, csináljatok Ti is újat. ;)
Egy új-zélandi város betiltotta az évenként megrendezett nyúldobáló versenyt. :D
Purple | 2009.11.17. 12:45:34hogy dögölne meg










http://img261.imageshack.us/img261/4514/cupp.jpg
nagyon durva :D az öregember vigyázban áll letakart szemmel, az a dög meg ott terpeszkedik mint valami félisten. :D