
JÁTÉKOK.hu nyereményjáték
Az év legjobb PlayStation 3-as játékát, az Uncharted 2: Among Thieves-t a Sony Magyarország ajánlotta fel, a csomag érdekessége pedig, hogy egy különleges, exkluzív kiadásról van szó. A Forza Motorsport 3-at a Microsoft Magyarország ajánlotta fel, a Dragon Age: Origins-t pedig állandó partnerünk, az ÜberKonzol. A BioWare november elején megjelenő fantasy-RPG játékát ráadásul bármelyik platformra elviheti a szerencsés nyertes, csak választania kell, hogy PC-s, PS3-as, esetleg X360-as verziót akar magáénak tudni. Az EA Magyarország jóvoltából a FIFA-sorozat legújabb példányát, a FIFA 10-et tudjuk felajánlani, annak is a PC-s verzióját. Végezetül az AN-TEC támogatásával a nagy érdeklődésre való tekintettel egy újabb PC-s AION is gazdára talál majd.pepeti | 2009.11.10. 11:13:29Hurrá és megnyertem a Dragon Aget!:D Köszönöm jatekok.hu :)
"Ööööö... akkor talán mégse itt fogunk parkolni."
bungle | 2010.04.22. 13:34:38http://www.thestar.com/news/gta/crime/article/798151--richmond-hill-woman-sentenced-in-worst-parking-job-ever

Bizonyára a világ legszomorúbb dolga így látni egy cuki kis patkányt. De ha mókásabbá tesszük a képet, egyből mindenki jól szórakozik. :)
Küldjetek ti is sok sok képet, ahol elszabadult fantáziátokat ráeresztettétek a képre!Mr.T. | 2009.10.29. 00:25:23Neeeeeeeeeeeeeeee :DDDD

Stu Rasmussent polgármesternek! A hatvan éves Rasmussen korábban már két cikluson át töltötte be Silverton város első emberének posztját. Igaz, ez még azelőtt történt, hogy a valaha szolidan öltözködő férfi melleket csináltatott magának, és nyilvánosan női ruhákban és magas sarkú cipőben kezdett el járni.
Szavaznál rá? :Djupiii | 2009.11.14. 15:48:33ez most férfi vagy nő?
Ecofont - egy környezetbarát betűtípus azoknak, akik tintát szeretnének spórolni. Egy ötezer fős cégnél állítólag évi 125.000 dollárt is lefaraghat az éves nyomtatási költségekből. A tízpontos betűméret egyötödét kitevő lyukakkal a Verdana-szerű betűk olvashatósága nem romlik.te.sas! | 2009.10.27. 21:11:29Hát azért nem 1/5-e, szerintem inkább csak 20%-al takarékosabb...
De azért ez is becsülendő! :)

Ha anélkül szeretnél játszani, hogy a főnöködnek feltűnne... ;)
Kistibikécske | 2009.10.29. 15:38:14SEGÍTSÉG!!! Dolgoznom kéne, de csak ezzel bigyulálok már két napja!
Elvonó kúra kell sürgösen, különben engem fognak elvonni a munkahelyemröl!

Az ukrán Kseniya Simonova homokfestései
Gabi69 | 2009.10.27. 16:23:01Gyönyörű!!!! Annyira szép hogy nekem is kedvem támadt ilyet alkotni, csak sajnos nem vagyok ilyen művész:( DE szép nagyon!!

Két happy béb - vidámak és közveszélyesek. :)
Ti beülnétek melléjük? ;)Findzs | 2009.10.27. 19:57:05természetesen beülnék, ők meg az ölembe felváltva :)
de inkább a balos

Gyépés bácsi sorolja az autóneveket jól.
(Ez nem ugyanez a télapó? :D Vagy csak hasonlít rá? - bungle)T boy | 2009.11.04. 07:09:29Ezen jót röhögtem:))))))))))))))))))))

A metál sötét oldala
jackson841 | 2009.10.29. 12:55:18Sorry **Stílusnak**









