
Amikor menni kell, akkor menni kell... ;)
Schabee | 2009.10.30. 23:05:48ez nagyon kész XD
Ha már a South Parkból nem emlékeznénk rá, hallgassuk meg emlékeztetőül a hölgyet... Egy életre maradandó élmény, ahogy az AC/DC számokat túrja. ;)
yoman3d | 2009.10.28. 21:36:56juj ez valami szonyuseg, hogy mik vannak...

Manuális Lowrider, ezúttal Philadelphiából. ;)
Schabee | 2009.10.30. 23:01:43ennek volt ám értelme
Profi vagy Rubik kocka kirakásban? Akkor lépj tovább és próbáld meg kirakni Rubik kockából az Utolsó vacsora című festményt. Valakinek már megy. ;DNusihusi | 2009.10.28. 23:28:12Ezt is szétbarmolná vki, mint a Jengatornyot, vagy a bögregyűjteményt:P Amúgy jól néz ki:)

Ég a gyertya ég... :)
Schabee | 2009.10.30. 22:58:27és még befigta a gyerek száját :)

Eszméletlenül jól sikerült ugrás. ;)
Schabee | 2009.10.30. 22:55:00gratula neki!
Vészeld át a hűvös napokat a budmillal! Az idei őszi/téli újdonságok széles kínálatában fellelhetőek a természetes alapanyagokból készült, mindennapi viseletre, a szabadidő kényelmes eltöltéséhez ajánlott termékek. A budmil sportolásra is alkalmas termékeinek speciális tulajdonságai biztosítják a még kényelmesebb viseletet, visszafogottabbak, alapanyaguk követik a funkcionalitást. Frissítsd fel ruhatáradat a budmil kínálatából! Ruházati termékeken felül széles táska választékból választhatod ki az öltözethez illő darabokat. Bízunk benne, hogy az idei kollekciónk elnyeri tetszéseteket, és bizalmatokra továbbra is számíthatunk.AVIREX | 2009.10.28. 16:12:32alkudni szabad? :D

Mit keres Darth Vader a jaltai konferencián? És Hulk mit akar az afgán - szovjet konfliktus kapcsán?
Néhány nagyszerű kép, képregényhősők a történelembe helyezve.Nusihusi | 2009.10.28. 23:43:04A legjobb a Batman és Flash:D

Szerintem e vécé előtt sem állhatott kígyózó sor... ;)
Purple | 2009.10.29. 09:02:21ÁÁÁ nekem már ég a billentyűzetem, hogy bemásoljam :DDDDD ekkora egy ostobát te.......

Nem lehet eleget dicsérni. Incredible, amazing, awesome Apple. :D
winben | 2009.11.11. 18:49:43Én meg megelégszek 100%-osan egy 2 éves (akkor 90e ftos, és nem n95) Nokiával, benne egy 8 gb sd kari, wifi, stb...
Ami kell (sőt még több) programot tehetek rá, hála annak, hogy okostelefon, így bármit megcsinálhatok vele.
Bárki mondhat bármit, úgy is a magunkban kialakult szimpátia lesz a meghatározó, ha már egyszer mobilt veszünk.
És kérem, aki csak telefonál, az ne csipogjon, mert sztem az bele sem tud gondolni, hogy mire jók ezek a kis kütyük!









