
Spaceport America - az első űrrepülőtér alapkőletétele.
bungle | 2009.10.30. 17:02:51Mind a 2 postod? ;) Te egyébként nem értetted T. hülye poénját, minek írsz? :D
Hány éves az agyad?
1. Nyomd meg a "start"-ot a megjelenő képen.
2. Várd meg a visszaszámlálás végét: 3, 2, 1.
3. Egy pillanatra megjelenik néhány szám (3-6), próbáld a helyzetüket és nagyságukat megjegyezni (nullától növekvő sorrend kell), aztán helyettük üres körök jönnek. Nyomd meg sorban a köröket a legkisebbtől a legnagyobb szám felé haladva. Ez ismétlődik majd 10szer.
4. A végén megjelenik az agyad életkora.Cheebeeke | 2009.11.07. 12:30:1513 évesen 51 éves az agyam xD

Ami Vegasban történik, Vegasban marad, de ami a liftben... ;)
nymisi | 2009.11.02. 14:25:22Segítek, pusztán a kutatásodat elősegítendő!!
Mikor, hol, és milyen magas az épület, ahol a teszt lesz ??
Már alig várom...

Hívjátok az állatvédelmiseket! Ezt nem hagyhatjuk ennyiben!
bungle | 2009.11.03. 16:13:53http://www.youtube.com/watch?v=zD-GlWscxUk
Tehetséges. ;) Szerintem indulnia kéne a Guinnessbe...

Lamebook - a Facebook lámái (angol tudás nem árt a többségéhez).

Halloween Dog Parade 2009, avagy Szerencsétlenkéim part 5.
Asagrim | 2009.11.02. 06:41:01Erről van szó! Slimer mindent visz! xDD

Úszik-e a hajó, ha márványból van? Aki kérdez: Fabio Viale. Aki válaszol: az te vagy, ha klikkelsz. :)
Laci | 2009.11.01. 08:03:22Ejh, ha Michelangelo-nak ilyen szerszámai lehettek volna...

Bukarest parádé: amitől a manelisták magukhoz nyúlnak
Schabee | 2009.10.30. 23:30:53váááááááááááááááááááááááááááááááá
és hogy is mondjam..
váááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ez nagyon üt!
ez kész!
ez beadta :D

Ugye ismerős mindenkinek a Pixar? (Akinek nem, az ne kattintson erre a posztra, semmilyen link nem segítene abban, hogy megértse eme paródiát.)
Na mármost a CollegeHumor (szerintem ehhez sem kell segítség) picit átgondolta a Pixar intrójának a "történetét".Schabee | 2009.10.30. 23:19:40ez nagyon tetszett

Cicus szeret autókázni. :D
Zolibaba24 | 2009.10.30. 17:45:01-Drágám! A jaguár szalonba akció volt: 1-et fizet 2-t kap :D









