
Csicskalángos :D
bungle | 2015.10.26. 11:50:33www.youtube.com/watch?v=ZC6oCLFQTAA
Hihetetlen, hol tart ma a robottechnológia! :D

Házi vízerőmű recept: iktass be egy áramfejlesztő turbinát... ismételd! ;)
mirhom | 2015.05.22. 09:00:17https://www.youtube.com/watch?v=F569v5tAlis

Közel volt ;)
norbertvincze | 2015.05.21. 14:31:40bocs, magam sem értem miért ösztön írtam. Alapkésztetést akartam írni. Személy szerint én nem csípem az ösztön címkéjét, bennem olyan érzést kelt a szó használata, mintha információk hiányát akarnák vele kitakarni.
Ez mekkora! Ausztriában a magyar vendégmunkások ellen kampányoló plakátot egy magyar rendszámú autóból kiszálló férfi mázolja fel a hirdetőtáblára! :Dbungle | 2015.06.09. 11:05:51Néha átlagember is vásárol azért: www.ize.hu/comments.php?post_id=22615 ;)

Hiánypótló izé kockáknak
bungle | 2015.05.11. 21:37:41Fából láttam sok hasonlót kifaragva (szép díszes földrengésjelzők pl. távol-keletről, faterom hozott egyet, zörgött is benne a fagolyó pár éve).

17 gyerek, akinek már baromira elege van ebből az esküvő nevű dologból...
Szancso | 2015.05.08. 18:01:48- Anyu, miért vagy fehér ruhában az esküvőn?
- Azért, mert a fehér az öröm és a boldogság színe.
- Akkor már értem, hogy az apu miért van feketében! :D

Berlin, 1945 július
izé012 | 2015.05.09. 20:23:12És mindezek után még te beszélsz gyerekes viselkedésről? :-D LOL

Azt hiszed, hogy csak egy fejetlen BB-8-as, de ami a videón látható, attól neked is leesik a fejed!
Szancso | 2015.05.05. 18:05:33Volt már egy ilyen tüzes Skót. A viszkitől lehet. ;)
http://www.ize.hu/comments.php?post_id=24783

Kamu vagy nem kamu?
izé012 | 2015.05.06. 20:23:12'azt leginkább már a karakterünkön, és a személyiségünkön keresztül átszürődő "szexuális ösztön" fogja meghatározni leginkább, nem pedig a genetikánkba kódolt "állatias, dominancián alapuló" fajfenntartás'
Márpedig a kettőt nem igazán tudod szétválasztani.
Ismerem a mai gondolatokat a pszichoszexuális fejlődésről és csak azt tudom mondani ezzel kapcsolatban h semmiben nem mond ellent annak amit én mondok. Csak én kissé lentebb ások mivel amit írsz 'szexuális ösztön' címen az egy még mélyebben lévő ösztönből táplálkozik.
Pölö amit írsz h miért tetszik nagyon sok nőnek az idősebb férfi.
/Vagy megfordíthatjuk úgy is h miért tetszik a legtöbb férfinak a fiatal nő./
Erre is tök egyszerű a magyarázat semmi misztikum nincs benne. Magyarázhatjuk ezt a pszichoszexuális fejlődéssel is de az nem fog teljes választ adni hanem inkább csak egy részét nézi az egésznek.
Az egyszerű válasz az h a férfiak számára azért vonzó a fiatal nő mert a fiatal nő a termékeny egészséges nő és az képes egészséges és sok utódot szülni. A nőkben kisgyerekkoruktól kezdve ott vannak a petesejtek amelyek folyamatosan ki vannak téve a környezeti behatásoknak /háttérsugárzástól a vegyszereken át minden/. Emiatt a petesejtek minősége folyamatosan romlik. Egyre több és több hiba keletkezik bennük ami azt eredményezi h az utód nem lesz annyira egészséges avagy meg sem születik. Nem véletlen az h a 30 éves nőnek 2X akkora az esélye h debil gyereket szüljenek mint a 20 évesnek. Vagy h 30 éves kor fölött drasztikusan megnő az elvetélések aránya. Avagy h a 30-35 feletti nőknél sokkal kisebb a megtermékenyülés esélye mint a 20 éveseknél. Egyszerűen a petesejt ilyen. Nem arra van tervezve h majd 40 évesen álljon helyt hanem arra h fiatalon meg fog termékenyülni. Ebből kifolyólag a férfiak közül több millió éven keresztül azoknak lett több és egészségesebb utódjuk akik a fiatal nőket választották. És így évmilliók alatt azok a gének maradtak meg bennük akik a fiatal nőket előtérbe helyezik. /Nem véletlen h a nők emiatt akarnak fiatalnak kinézni amire mára külön iparág épült./
Az idősebb férfi meg azért tetszik nagyon sok nőnek mert az idősebb férfiak sokkal több olyan tulajdonságot birtokolnak amely a nők számára vonzó. A nőknek vonzó a magabiztos férfi. Márpedig egy 30-40-es férfi már csak az élettapasztalata miatt is magabiztosabb mint egy 20 éves kölyök. A nőknek vonzó az egzisztenciával és társadalmi státusszal bíró férfi. Márpedig a 30-40-es férfi általában nagyobb egzisztenciával bír mint egy 20 éves. Emellett mivel a férfi spermája folyamatosan termelődik ezért nincs kitéve olyan veszélynek mint a női petesejt ami egyszer létrejön és onnantól évtizedeken keresztül csak az van. A férfiak termékenysége nem csökken olyan mértékben mint egy nőé és a létrejövő utód sem lesz észrevehetően betegebb. Egy 60 éves férfi még simán lehet annyira termékeny mint egy 35-40-es nő. Egy 30-40-es férfi termékenység és egészséges utódnemzés szempontjából alig marad el a 20 évestől /sőt néha akár túl is szárnyalhatja azt/ hiszen a férfi amúgy is arra van kitalálva h ontsa a magját ami egy nővel való szexuális érintkezés esetén 99% feletti megtermékenyülést garantál /ellentétben mondjuk egy 40-es nővel akinél ez jó ha 50%/.
Emiatt az időseb férfi általában vonzó a nők számára.
Ez az oka annak is h a tinilányok is a náluk idősebb srácokat részesítik előnyben. Sokan azzal magyarázzák h a lányok korábban érnek ami egy ideig így is van de 16-18éves korra a fiúk behozzák a lányokat minden téren. Mégis sokszor azt gondolják a lányok h a velük egykorú fiúk éretlenek hozzájuk képest. Pedig nem éretlenek azok csak egyszerűen a lány számára a nála érettebb fiú lesz a vonzóbb. Mert az magabiztosabb meg több egzisztenciát birtokol.
És gondolom mondanom sem kell h évmilliókon keresztül azok a nők tudták sikeresen továbbadni a génjeiket akik magabiztos túlélőképes és egzisztenciával bíró férfit választottak. /Jellemzően az alfák közül kerültek ezek ki./ Hiszen az volt képes arra h őket és az utódaikat ellássák.
Tehát itt is megfigyelhető egy ösztönös /mondhatni genetikailag kódolt/ cselekedet.









