
Sokat boldogat nemzetközit és nőnapot!
(no meg Zoltánnapot)
Nőnapra, sok szeretettel tőlem! - Mr.T. ;)
Laci | 2009.03.13. 23:56:59Köszi, ez amolyan "nézd max. 20 mp-ig, majd stb." kategória. Amit hiányolok az az "erkölcsi tanulcság", amit a mindenkori tanulónak, állítólag, le kell vonnia. Van hang, mozognak, meg minden. Sz'al f@sza! Ilyen CD-író filctollat keresek már ezer éve, de arról beszéjj inkább, vazze, hogy hó 'vettétek (TESCO-ba?, vagy hó?), vagy ki nyomta a bő_rükalá?

Bug, a modell patkány :)
málna | 2009.03.05. 23:07:12a patkányok jó arcok: http://korcsmacska.blog.hu/2009/03/02/ragcsalo_portfolio

A Harley Davidson fejlődése.

Utoljára úgy másfél éve büntettünk velük, most megint előkerültek az Öt utcaiak!
spidy | 2009.03.05. 21:35:53xd :) jo ja nekik he :):)

Nem lett volna egyszerűbb, ha 1 db kézigránátot dobnak rá? :D
alphadog | 2009.03.02. 16:36:00Fázott a csávó, hát felmelegítették...

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a cetcápa, amelynek csak a szája jár, de nem harap, viszont ő a jelenleg legnagyobb élő halfaj. Embertársaink megoldják egy ekkora halnak is a filézését, de ha ezzel a fajjal is túlzásba esnek, akkor maximum majd csak itt találkozhatunk velük.
bungle | 2009.03.14. 11:53:05A legkisebb cetcápa:
http://news.nationalgeographic.com/news/2009/03/090309-smallest-whale-shark-baby.html

Ha a fociban lehet gólöröm, akkor a ping-pong-ban miért ne lehetne pontöröm. :D
joovan | 2009.10.10. 10:33:56Ez mekkora csávó :D:D:D:D Egyik legjobb video, amit láttam!!!!
Biztos szakmát tévesztett a ping-pong eredmény táblán nézve, jobban megy neki a tánc! :D

Egy újabb virtuális utazás, most a montreali Notre-Dame-de-Bon-Secours kápolnába.
Kyp Durron | 2009.02.27. 11:58:05Rengeteg van még az oldalon, nagyon kemény....

Se kinn, se benn.
Fejem a konyhában egyedül
fenekemen a hideg szél hegedül.
Két lábammal alig-alig állok
s még kettővel a lábtörlővel játszok.
Nem vagyok részeg, nem ittam
csupán a gazdim elillant.
Itt hagyott az egérlyukban
pedig macska vagyok, meg is mondtam!
Kicsit kövér, kicsit vörös
a szám is csupa tejfölös,
a hangom sem túl ideális
de gazdi vazze, te nem vagy normális! :Dmekszamnojz | 2009.02.27. 20:02:25ne szivbajoskodj, sztem már ismersz annyira hogy ne tudj bajt okozni nekem :D
meg persze nem csupán nem baj, sőt, titkon nagyon hizelgő is a dolog ;))










köszönöm a válaszokat akár előe akár utólag
meg boldog nőnapot kihányok minden női nemü látogatónak eme oldalon utólag