
Rendhagyó matek óra Halloween alkalmából. :)
Schabee | 2009.11.01. 13:08:38hát igen, ilyen tanárokkal kéne teli legyenek az iskolák
A hónap idiótája címet pedig az a páros kapja, akik a gyerekzsúr arcfestésen a bűnöző álarcot kérték. :)
1nessa | 2009.10.31. 14:47:132 allat:D vajon lejon-e az "alarc" a birosagig :D

A pénz útja.
Az ember sokszor el sem gondolja, hogy a kezében tartott bankó milyen helyeken fordult már meg. Esetleg van közöttetek olyan, aki újra találkozott ugyanazzal a pénzzel, amit egyszer már elköltött?Schabee | 2009.11.01. 13:02:25Ez egy kutya jó reklám, nagyon tetszik!

Túlbuzgó csapatjátékos. ;)
AVIREX | 2009.11.12. 16:02:37pfooh,igazad van!:) Elnézést kérek,bár aki megnyitotta a linket,valószínűleg tudta miről van szó,mert a média tele volt vele..

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a sea dragon, azaz a tengeri sárkány, vagy más néven cafranghal.
Purple | 2009.10.31. 13:43:21happy box-ban :)

"Ügyes vagy cicus, ha végeztünk a padló portalanításával, akkor majd jöhet a szekrény teteje." :)
Nusihusi | 2009.11.01. 03:29:51Takarítónő helyett:]

Vacsi ötlet Halloween estéjére. :)
Purple | 2009.11.01. 09:12:13te kitalálnál ebből? :)
http://funpic.hu/hu.picview.php?id=37124&c=-1&s=dd&p=2

Most akkor tengeralattjáró vagy terepjáró? :D
Voronyezs | 2009.10.30. 18:59:46Apám mesélte hogy mikor katona volt, emlékszik, hogy a tankosoknak volt vízalatti kiképzés... először gyak. medencében, aztán miután elsajátították a vészelhagyást és társait, bizonyos szakaszokat zártak le a Dunán, ahol csövekkel turbózott páncélosok keltek át egyik oldalról a másikra ^^

NFB
National Football Bébz :)rubigo | 2009.10.31. 15:49:10elfocizgatnék így velük...

Kolibri etető sisak jól. :)
+ egy másik, egyszerűbb kialakítású:bandee1219 | 2009.10.31. 08:29:23Nem próbáltál pl. rákattintani?









