
Hogyan készítsünk gázos öngyújtóból lézergyújtót, avagy a szemgolyók rémálma, a pupillára éhes retinahegesztő!
Én személy szerint, ha nem nálam van, nem érezném magam biztonságban. :DNusihusi | 2009.11.10. 02:35:46Ez elég veszélyes játék:S 1 rossz mozdulat és felgyújtasz vkit:P
Vajon miért mosolyognak ilyen nyugodtan a terepjáróban ülők? ;)
kowatch | 2009.11.18. 13:23:37arra nem gondoltak h a cicának nem biztos h elég az a kis hús? :P
A Disney Channel új sztárfigurája. Ezért jó, ha az embernek van gyereke, aki felhívja a figyelmét a kötelező médiatartalom megtekintésére.Kisletra413 | 2009.11.15. 13:56:04aranyos:D

Az iPhone jelmez után itt egy iPhone esküvői torta. :)
Kisletra413 | 2009.11.15. 13:56:46inkább a telefon mint a torta:D

Agybank. Kár, hogy sok agyatlan ember nem kölcsönözhet innen... ;)
szűzirónia | 2009.11.10. 09:14:17megfájdult a fejem

Micsoda modell! Micsoda test! Micsoda alak! Micsoda?!?!
1nessa | 2009.11.07. 18:04:29Mindenkiben van egy kis szepseg hiba:D

Modellezzünk nagyban... ööö kicsiben! :) Modellvasút 1:35200as arányban. David Smith agymenése. :)
plantek | 2009.11.05. 20:49:05nah ezt nem teszi tönkre a gyerek... inkább lenyeli, de még az se gáz, talán kijön úgy, h komolyabb baja nem is lesz (a gyereknek sem):D

"Megvan már mit felejtettem el... elemet cserélni a kapunyító távirányítójában."
Azután beballagott a "kisboltba" és vett elemet, sebtapaszt meg egy "eladó használt motorok" újságot. :Dtulpa | 2010.01.14. 18:19:01:D

Ilyen mindenkinek kell!! Ez feldobja majd az unalmas értekezleteket, családi ebédeket, és hasonlókat. :D
Nusihusi | 2009.11.06. 01:31:42És majd találgathatják, hogy ki fingott:P

Bár nem vagyok nagy Lamborghini rajongó, de ezt a közelgő karácsonyra elfogadnám, mint ajándék! :)
nagydee | 2009.11.05. 23:14:05nekem pl. ezek vannak:
http://www.peeron.com/inv/sets/8844-1 (ez volt az első Technic-em)
http://www.peeron.com/inv/sets/8851-1









