Ha esetleg egy egész weboldalról szeretnél képet csinálni (mint pl. a következő, macska családfás posthoz), akkor jól jöhet ez az online screenshot készítő.
Ti szerettek szótárokat olvasgatni? Nem? Hát akkor még nem láttátok az én kedvenc szótáramat. :)
Nusihusi | 2009.11.10. 01:52:16Ez tényleg jó:) A rajzok a legjobbak(:

Ízi rájder, öcsém! ;)
andorka932 | 2010.06.13. 01:55:30birom az "operator" srac hangjat xdxd,nagyon kemeny
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az Egyesült Államok és Mexikó sivatagos terültein élő tüskés békagyík (Phrynosoma cornutum), mely egy igen sajátos védekezési módot fejlesztett ki az evolúció során. Ha zaklatják, az állat képes a támadójára vért spriccelni a belső szemzugából, addig növelvén a nyomást a szemhéjának hajszálereiben, míg azoknak a fala át nem szakad. A vérsugarat így akár 1-1,5 méterre is ki tudja lövellni, egyenesen a támadója arcába, melynek pillanatnyi megzavarodottságát (és undorát, a gyík vére ugyanis teli van kellemetlen ízű vegyületekkel) kihasználva aztán a békagyík gyorsan eliszkolhat.Tóth József | 2009.11.09. 20:45:22Hm. A barátnőimnek jött volna meg akkor amikor akarták... :)

Szupernagyfelbontású panorámakép készült a Tejútrendszerről
Axel Mellinger 22 hónapos munka eredményeként, több mint 3000 egyedi digitális felvétel felhasználásával elkészítette a Tejútrendszer új, az eddiginél jóval nagyobb felbontású panorámaképét.te.sas! | 2009.11.09. 22:27:30na ez még szebb is mint a google-féle.
kösz! :P :)

Super Baozi vs Sushi man
Rövid, de ütős kis filmecske. :Dmarkymango | 2009.11.09. 19:17:38Ez nagyon jóóó! A másik filmet is megnéztétek a lapon? Az még talán jobb... Meg a végén a bakik.. :D halálos

Szexi tánc. =)
nemerdekel | 2009.11.24. 20:04:11http://www.youtube.com/watch?v=7lrBe9-btbY&feature=popular
Uj video...

Az iPhone legújabb őrülete a "Nude it", élőben lehámozza a ruhát arról, aki felé a telefon kameráját irányítjuk! ;D
Nusihusi | 2009.11.10. 02:13:14A csaj meg nem tudja, mit néznek rajta:)

Megjöttek a vadászgörények (bár lehet, hogy menyétek inkább), hogy boldoggá tegyenek benneteket. ;)
Tooni | 2009.11.08. 23:25:37Igen-igen, a klasszikusok megunhatatlanok :)

Aranytorkú operetténekes csajok. ;)
<-{st.one}-> | 2009.11.08. 14:30:33igen, az isten ismét leszállt közétek... :P










ctrl + görgővel ki lehet zoomolni a böngészőben, és simán prt scrn. :)