
SAS Super Aviator - repülő tengeralattjáró. ;)

Alaposan meg akarta nézni, hogy tényleg jön-e a metró. :)
Mr.T. | 2009.12.02. 01:15:09Kiegészítettem egy másik videóval :)

Amikor az ugrabugra fizikai fájdalommal jár... :D

Szőke nő parkol. Sajnos nem elég nagy a hely. ;)
bungle | 2009.12.24. 13:00:08Ideális autó szösziknek és egyéb parkolni nem tudó állatfajoknak. ;)
http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=102226

Egy újabb bravúros panda szökés. ;)
Amíg az egyik eltereli a gondozó figyelmét, a másik kinyitja az ajtót, aztán kislisszolnak... :D
Make
LoveAstrophysics, not War! ;)1nessa | 2009.11.10. 12:50:12Ez tegnap este olyan szinten lefarasztott, hogy az mar jo volt.:D

A világ legkisebb anyukája harmadjára szül.
1nessa | 2009.12.08. 06:42:28Megszulte a kisbabajat, igaz 8 hettel korabban, mint kellett volna.
http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1233841/The-worlds-smallest-mother-2ft-4in-Stacey-Herald-gives-birth-THIRD-baby-just-THREE-years.htm l

A legszomorúbb videó a neten.
Gabi69 | 2009.11.13. 16:27:08Hát más sörért kár, de ezért az amerikai vacakért abszolúte nem!!

Marnie, a papagáj új barátot kapott. :)
zodiac | 2009.11.10. 16:04:36Így születnek a punkok, valaki megdug egy papagájt.
Ha esetleg egy egész weboldalról szeretnél képet csinálni (mint pl. a következő, macska családfás posthoz), akkor jól jöhet ez az online screenshot készítő.te.sas! | 2009.11.10. 09:55:21tudok mégegyet:
ctrl + görgővel ki lehet zoomolni a böngészőben, és simán prt scrn. :)










(most jöttem a katasztrófafilmről, kész katasztrófa volt...)