
A jövő már tényleg a nyakunkon van, elkészült az első érinthető 3D hologram

Ezért híznak az operaénekesek :)

A CBA-ban már biztos rég ismerik ezt a trükköt... ;) (ha nem érted, linkek itt, itt és itt)

Hiánypótló oldal várakozó budapesti kutyákról

Szabadulás fogság nélkül - átverés a „Bora Borán fogva tartott” magyar nő sztorija
Nyíri-Kovács Patrícia „kálváriája” mára alighanem mindenki számára ismert, a „fogva tartott nő” sztorija az elmúlt évek egyik legnagyobb médiahackje. Sosem volt túsz (tavaly megjárta az Egyesült Államokat, Ausztráliát és Új-Zélandot), ahogy a gyerek sem. Hihetetlen történet következik, amelyben semmi és senki sem az, aminek látszik.bungle | 2015.06.26. 12:25:24Úgy jön, hogy abban a postban írták be azt a linket, amit izé012 szeretett volna linkelni.

Piramis a Marson?
A Curiosity marsjáró kapta le a bolygó felszínén a piramisszerű képződményt, ami az összeesküvés-elméletek híve szerint egy idegen civilizáció egyértelmű jele lehet.hawkeye | 2015.06.25. 15:05:01
Közben figyeld, h vízszintesen csukódnak-e a szemeik! Ha igen, neked annyi..... :)

Torgyán József felajánlaná Magyarországot Szűz Máriának és visszavásárolná Kárpátalját
Nektek nem hiányzik Józsi bá a magyar politikai életből? ;)tjunior | 2015.06.20. 16:57:33Látom az idő mindent megszépít.
Az, hogy Gyurcsány és Orbán meg sleppjük egy merő hányinger, Torgyánt még nem tette szalonképessé. A fószer egy félművelt ostoba gátlástalan bunkó volt, aztán a fidesz felszalámizta a pártját, nem kár érte. Torgyán örüljön, hogy nem ment börtönbe mint a haverjai közül pár. (Igen volt idő Magyarországon amikor még politikusok börtönbe jutottak mert loptak)

3D nyomtatással egy hidat Amsterdamba? Nem lesz gond! ;)
avika | 2015.06.21. 15:29:36és.. hol a 3D nyomtatott híd?...

Megvan a szupertraffipax első áldozata
A nyugdíjas suzukis csak haza akart menni, és ez 90 ezrébe került. Ilyen az, amikor a többmilliós rendőrségi csodafegyvert megtéveszti a kezelője. Egy apró mozdulat, és repül a bírság.bungle | 2015.12.19. 14:12:01Ahh, tényleg.
Nem baj, ott a hvg cikk is...

Hiúzt otthonra? Nóóóóórmális?
sergi | 2015.06.18. 20:56:52Amikor én láttam a városban a ház előtt egy hatalmas szarvasbogarat,az egy gombaszedés után bukkant fel.Valaki valahogy bejuttatta a városba.










Lehet ez volt a hiba? :-)