A Universal Pictures bemutatta a Devil előzetesét, amely történetének nem más az értelmi szerzője, mint M. Night Shyamalan (az utóbbi időkben készített hülyeségei után talán még van remény? b.) A rendező ötletét Brian Nelson írta forgatókönyvé (akkor talán van - b.), és a REC amerikai változatáért, a Quarantineért felelős Dowdle testvérek rendezték. A történet egy néhány egyszerű, hétköznapi emberről szól, akik beszállnak a liftbe, de az megáll és nagyon furcsa dolgok kezdenek el történni odabent. Az öt személy közül valaki nem az, aminek látszik. Azt hiszem ez egy nagyon érdekes film lesz. Egy kevés helyszínen - gyakorlatilag a liftben - játszódó, a karakterekre összpontosító misztikus történet... Ebből még lehet valami és biztosra veszem, hogy tartogat néhány meglepetést is azt a bizonyos személyt illetően.zodiac | 2010.07.20. 21:02:18Lehet elírták a címet, nem is devil, hanem debil.
Nehogy már a gyerek ne bírja felvenni és megosztani egy videómegosztón, ahogy játszik a babájával! ;)
CRaPtRaSH | 2010.07.21. 12:36:40a bevarrással van gondom :D
szentül hittem mindig kiskoromban, hogy erek ugy teremnek,hajjal a fejükön :D

Addig jár a fotós a templomba, amíg kútba nem esik. ;)
lb7 | 2010.07.12. 09:39:34L

Hideto Tomabechi (balról) rajong a rockzenéért és a női mellekért (jobbról). Ezért tudatalatti üzenetet tartalmazó csengőhangot készített, ami a hallgatója mellének a méretét pozitív irányba befolyásolja.
Köszönjük, Mr. Tomabechi.csigapori | 2010.07.21. 13:22:17Ehh....
Amikor a fagyi visszanyal. Gyurcsány törvényjavaslatot nyújtott be annak érdekében, hogy Orbán képét kifüggesszék a közhivatalokba és eltávolítását büntessék.republic666 | 2010.07.08. 21:21:05"A barátom rég nem láttam már,
pedig érte tényleg nagyon kár,
megőrült, és politizálni kezdett.
Az egyik zászló alá állt,
süketté, elvakulttá vált,
nagyon sok jó barátot vesztett.
Nehéz elhinni,
hogy ez már csak így megy,
hogy minden mindegy...
Ha én szél lehetnék, akkor lennék boldog,
ha soha semmi zászlót nem lobogtatnék,
a sok szélkakas meg elszédülne tőlem,
mikor váratlanul visszafordulnék.
Ha én szél lehetnék, hűteném a várost,
soha nem fütyülnék harcias zenét.
Néha úgy söpörnék végig minden utcán,
hogy attól eltűnjön a színről a sok szemét."-KFT

10 jármű, amiben jó eséllyel túléled a világvégét is.
I. C. Wiener | 2012.07.13. 14:06:06Már csak néhány ismerős kell hozzá :)
http://youtu.be/AHKI89-J5eg

Pasik szoknyában. :) Na, erről kinek mi a véleménye? :D
A kiltről a wikin. Története.
Viselési tanácsok.
Az első magyar skót dudás honlapja.
(Érdemes beleolvasni az ars poeticajaba: "Bevallom drogos vagyok. A legkeményebb drogot… fújom. Skótdudás vagyok. Éjjel – nappal.")
És a ráadás, amiről eszembe jutott az egész (lazán kapcsolódik, és tudom, hogy mindenki ismeri, de muszáj xD).Nas | 2014.05.14. 20:21:05Na, most látom, hogy nem elérhető a csodás klip. De nehogy már ne legyen fenn ez a dal. :D
http://www.youtube.com/watch?v=N2VayTZ_gPo

Vérbor - vietnámi csemege, amely nem más mint kígyó vér, amit a kígyó még dobogó szívével együtt isznak meg.
temp123456 | 2010.06.17. 17:59:53Iw HIq :)

Ami az autóknál a Bigfoot, az bringáknál a Monster Bike. :)
Laretta | 2010.09.09. 11:05:31Mint egy traktorkerekű velocipéd!

Boom a fejbe - halott vagy haver!
Boom a fejbe - ez a fenék ami lever!
;)









