Megnyitom a Facebookot, mit látok? Hét ismerős is megosztott egy primkó viccet, ami egy dán testépítő - szerintük nőietlen - külsején élcelődik. Épp úgy, ahogy az óvodában piszkálják a gyerekek azt, aki más, mint ők. Ostobaság, gonoszság, vállat rándítok. Nézelődöm tovább, erre az arcomba ugrik a római strand szponzorált tartalma, ami egy kevésbé feszes popsijú fürdőző ábrázatán fanyalog. A marketingesük tényleg úgy gondolta, ez a kommunikáció építi a hidat a strandolók széles tömege felé. Arcul csap a hétköznapi szexizmus: tényleg ezek a megosztások számítanak normálisnak, és erre a vonatra érzékeny és értelmes emberek is örömmel felkapaszkodnak, hogy egy kicsit jobban érezzék magukat a bőrükben?!
Nyalóka cicákoknak nyárra :)

Pedig azt hitte kemény gyerek!
beela | 2015.07.28. 08:56:36Vizimentő mondta nekem, hogy első a saját biztonságuk, utána szabad csak a mentendővel törődni. Ha a mentő magát is bajba sodorja, értelmét veszti a manőver.
Nézz meg a youtube-on hídról ugrós filmeket, a nem-akrobaták közül többen végzik rosszul / holtan.

A Canal+ francia televízió csatorna megint zseniális reklámot alkotott!
Korábbi Canal+ reklámok: Egy férfi meséli el hihetetlen történetét, hogy hogyan került a szekrénybe
és Ezért nincsenek már eccarvúak :DPabY | 2015.07.26. 15:27:39fú hát ez súlyos :D

A híd túl messze van ;)
közlegény | 2015.07.25. 10:47:41ilyen szituációkat hivatott áthidalni a turbo boost gomb
http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20090301004714/knightrider/en/images/4/41/Turbo_Boost01.jpg

Amikor az első kerekek egyike váratlanul kidurran
Jaca | 2015.07.24. 17:43:48A végén azt mondja, minden normális ember hátratolatott volna?

Megérte ez a 21 millió dolláros fejlesztés, hogy aztán így pózoljanak vele! :D
Travis Kestrel | 2015.07.24. 09:55:24Irániak már egyszer csináltak hasonlót. Egy LM RQ-170-es drón felett sikerült átvenniük az irányítást, majd leszálltak vele. A bal szárnyon keletkezett egy minimális károsodás.

És ami a csend után történt, azt nem hittétek volna!
vadonka | 2015.07.24. 13:49:09bálnabuli :)

Fél órás exkluzív interjú Mészáros Lőrinccel
„Szarok rá, szarok rá, hogy más mit mond, engem az érdekel, hogy itt mit mondanak rólam, mert higgye el, én vagyok annyira önérzetes, meg én alföldi származású vagyok…”bungle | 2016.01.09. 12:24:10Hiába, tehetséges gázszerelő, meg a kis családja is.
Lőrinc testvére, János 207 hektárt vett 247 milláért,
Lőrinc felesége, Beatrix 296 hektárt 404 millióért,
Lőrincék Ágnes lánya 209 hektárt 443 millióért,
Lőrincék Beatrix lánya pedig 276 hektárt 340 millióért.
A jóisten, a jószerencse, meg a jókurvaanyjuk...

A nők mellett a férfiak is mehessenek 40 év munkaviszony után nyugdíjba - ezt akarják szakszervezetek. Ezért népszavazást kezdeményeztek. A Tudományos Akadémia szakértője szerint ez katasztrofális lenne, és inkább büntetést kéne fizetnie annak, aki hamarabb akar nyugdíjba menni. A nyugdíjfolyósító szerint, ha ezt bevezetnék, már az első évben 150 ezer férfi mehetne korengedménnyel nyugdíjba.
Szerintetek a különbségtétel sérti az egyenlőséget?lilaflexninja | 2015.09.16. 14:26:34Hát, népszavazás már nem lesz erről! http://privatbankar.hu/szemelyes_penzugyek/elbukott-a-nepszavazas-nem-mennek-nyugdijba-a-ferfiak-40-ev-utan-285553










Aki nem ismeri: https://www.youtube.com/watch?v=TjX6TEcE7dk