
Megvált minden vagyonától egy osztrák milliomos.
Mint elmondta, a meghatározó élmény Latin-Amerikában érte, amikor látta, hogy az ott élő legtöbb szegény ember boldogabb, mint Európában a gazdagok.Zolibaba24 | 2010.08.23. 22:36:32Én azon gondolkodok, hogy megválok minden adósságomtól ( szponzorok jelentkezését várom, a címem a szerkesztőségben! ), és talán akkor én is így vigyorognék :)
Párnacsata tört ki egy német stewardess és francia turisták közt 12 ezer méter magasan, a Lufthansa 867-es járatán. A "konfliktus" akkor kezdődött, amikor kiderült, hogy nem jut mindenkinek párna. Tettetett dühében az egyik francia férfi visszadobta a légikísérőnek azzal, hogy ha partnerének nem jut, akkor vigye a fenébe, neki sem kell, erre a többiek is visszadobták, így kezdődött az egész ramazuri.bungle | 2010.08.17. 09:35:45:DDD

Mad Boys: amikor a hülyeség a szorgalommal párosul... avagy vannak, akik sosem nőnek fel! ;)
(Rémi Gaillard azért szerintem jobb... b.)Laretta | 2012.01.20. 22:02:32Rémi nekem is nagy kedvencem de ez sem volt rossz post :D

Újabb 3D vetítés, most a Samsung jóvoltából Amszterdam egyik történelmi épületére.
A Samsung reklámügynöksége kb. 2 hónapja a YouTube-ra is készített egy takeover kampányt, ami megtekinthető még itt (vagy ha ott már nem, akkor itt.)Laretta | 2010.09.30. 20:14:53Hihetetlenül jó! :)

Az igazi Csillagkapu program keretén belül az amerikai haderő a távérzékelés lehetőségét vizsgálta több éven át. Ugyan ma már hivatalosan lezárták, de ihletet még merítenek belőle olyan filmekhez, mint a Kecskebűvölők című
tragédiaparódia.A sikerességéről megoszlanak a vélemények, de most mindenki eldöntheti maga ennek a valóságtartalmát.
Kattints ide, add meg az e-mail címedet. A kapott számsort írd fel egy lapra, majd nyomd meg a Submit gombot. Véletlenszerűen egy célpontot fogsz kapni a címedre (még ne nézd meg!), amit körül kell írnod, minden benyomást és fogalmat, ami csak eszedbe jut róla (anyag, szín, alak, stb., lehet még vázlat, rajz). Ha késznek érzed, megnyithatod a kapott pdf állományt és összehasonlíthatod a leírtakkal.
Kommentekbe jöhetnek a sikerélmények ;)Nas | 2010.08.16. 18:17:31Áhháá, A link. :D
Ezt akkor fogom bárkinek elhinni, ha majd én adhatok neki 10 feladványt, amit tuti, hogy nem nézhetett meg előtte, és abból legalább 5-öt eltalál, de nem úgy, hogy "hűű, látok egy függőleges vonalat...jéé, és TÉNYLEG van függőleges vonal a képen --> LÁTNOK vagyok", hanem legalább úgy, mint ahogy pl. bungle "próféta" poénja mutatja...
Oké, nem leszek szőrszálhasogató, elég lenne akár egyet is eltalálnia...de azt pontosan... De ezt sem hiszem, hogy sikerülne...
Ha tényleg létezne ilyen érzék, akkor annak nem csak tippelési eséllyel kéne működnie, meg csak akkor, ha az időjárási tényezők, az illető szellemi frissessége, a kispárnája tolltömésének sűrűsége, kampós fűszálak a reggeli kocogás során, stb. megengedik, hanem kisebb-nagyobb pontossággal mindig...
Persze ez azért kurva jó kis teória, mert ha valaki véletlenül eltalálja, hogy mi van a képen, akkor azt rögtön elkönyveli "bizonyítékként" a jelenség létezésére, ha meg neadjisten nem működik a dolog, lehet azt mondani, hogy ez azért van, mert nincs érzéke hozzá az illetőnek... Ügyes. :)

Új svéd találmány hódít a tehénfarmokon - a tehénmosó. Szakemberek szerint a kefék serkentik a vérkeringést, ami pedig emeli a tejhozamot.
alaplap | 2010.08.10. 14:00:24http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2010/07/21/article-1296609-0A8482EC000005DC-329_634x416.jpg
"Baló György vagyok!"
Pár éve még csak vágyálom volt, ami mostanra végre teljesült: elkészült minden idők legnagyobb filmjének folytatása, amely még az elsőnél is nagyobb szabású lesz, a Titanic II. ;D
(a Mega Shark vs Giant Octopus készítőitől :)))Tooni | 2012.06.06. 21:54:06És yetik is a jéghegyen! :)

Dave Stephens és házilag barkácsolt első világháborús Fokker Eindecker replikája, amit egy fűnyirómotorral működtet.
Voronyezs | 2010.07.30. 23:17:27Pontosan. A mennyiség lenyomta a minőséget. Mp44,Ta-153,U-XXI. osztály,Go-225,éjjellátó, rakétatechnológia,stb...azért kívülállóként megnéztem volna h mekkora verseny folyt amcsi és szovjet részről h a rakétatudósokért :D
Az SZTE biológus hallgatói számára azt hiszem nem kell bemutatnom Bagi tanár urat és az ő fölöttébb sajátos stílusát, akik viszont nem mondhatják magukat olyan szerencsésnek, hogy valaha is hallhatták milyen szövegeket ereszt meg az előadásain, a vizsgáin vagy bármikor, íme egy rövidke kis ízelítő: "Hogy lehet ezt úgymond elgyurcsányozni? Azok a sejtek, amik nem tudtak kapcsolódni, azok rágyurcsánytak." "...mert itt torlódnak a hallgatók. Hát torlódjanak az előadáson a rohadt büdös k*rva életbe!" :D Van első része is, de ez a 2. sztem jobb.I. C. Wiener | 2010.07.28. 21:03:06Egyik haverom szerint az megy bölcsésznek, aki hülye a matekhoz :)
Hangsúlyozom, szerinte... :)

Ezúttal a CNG Hungary által felajánlott nyereményeket fogjuk kisorsolni, melyek között megtalálható az általunk is tesztelt LEGO Harry Potter X360-as verziója, a Wings of Prey nevű fantasztikus szimulátorjáték PC-s változata, illetve a kamionszimulátorok királya, a Rig 'n' Roll. Facebookos rajongóink között pedig egy olyan exkluzív cuccot sorsolunk ki, ami minden barátod szemét vonzza majd a suliban: egy LEGO Harry Potteres tornazsákot.
A szoftvernyereményekre a szokásos módon, a fejléc alatti hivatkozásra kattintva lehet pályázni. Ehhez mindössze három kérdésre kell helyes választ adnotok, illetve megadni a kívánt platformot. A részvételhez regisztráció szükséges, ez ingyenes, és az oldal jobb felső sarkában lévő hivatkozás segítségével valóstíható meg. A Facebookos nyeremény kisorsolásának módját, az erre való jelentkezést, illetve a sorsolás eredményét értelemszerűen a Facebookos oldalunkon találhatjátok meg.
A nyereményjáték július 15-én kezdődött, és augusztus 2-án ér véget. A nyertest e-mailben értesítjük, nyereményét pedig postai úton küldjük el. Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu szerkesztősége és a CNG Hungary!









