
Azt hitted mi? ;)

Unatkoznak az ukrán fiúk ;)
zed911 | 2015.08.07. 09:20:55Ez csak egy gyors autópályakarbantartás volt. Lefújták a port meg törmelékeket róla :D
Íme a repülő, ami egy óra alatt érhet Londonból New Yorkba
Szancso | 2015.08.05. 17:55:40Ha addig nem fúrnak alagutat. ;)

Szerintetek ez a trükk tényleg működik? ;)
Nas | 2015.08.05. 21:56:46xD Az is jó megoldás. De ennyi erővel már alapíthatnál bolha-, izé bacicirkuszt is velük. Irtó siker lenne. :D
(Dzsízösz, ilyen reklámok mennek mostanában a tévében? O.o Még jó, hogy a búvárgömbömig nem jut el az adás. :D)

Rámpa mozgatás közben dőlt el két daru Hollandiában, 20 ember sérült meg
nagydee | 2015.08.04. 12:36:32"Miért nem gyártják az ilyesmit több darabba és akkor nem egybe kéne emelgetni sokszor 10 tonnát."
mert akkor kellene építeni egy olyan tartószerkezetet, ami elbír több tíz tonna változó terhelést, amíg be nem emelik és nem rögzítik az utolsó darabot is. és ezzel ott vagyunk, ahol a part szakad.
hidak, felüljárók, meg úgy általában minden nagy fesztávot áthidaló szerkezet építésénél pont az a bevett gyakorlat, hogy két alátámasztási/felfüggesztési pont közötti részt igyekeznek egy darabban berakni, mert ez a legegyszerűbb és legbiztonságosabb módszer.
"Meg egy vízen úszó valamire rakják a két darut ami ugye elbillenhet?"
ezt most kétségtelenül elbarmolta valaki, ettől függetlenül ez is egy bevett gyakorlat.

„Louis, azt hiszem ez egy gyönyörű barátság kezdete!” ;)
zed911 | 2015.08.04. 07:41:55Azért elképesztő, hogy kinézel a hátsó kerted végében és delfinek úszkálnak a "medencédben" :D
Én ha kinézek a kertre örülök ha épp nem egy sarokba gittelő cigót, vagy menekültet látok...
Ui: Az ilyen ember hová megy nyaralni? Uncsi lehet...

Pedig azt hitte a nő, hogy tudja a jogait... :)
Tooni | 2015.08.08. 15:23:05BUSTED: The Citizen's Guide to Surviving Police Encounters
https://www.youtube.com/watch?v=yqMjMPlXzdA
Ebben a videóban benne van minden amiről beszéltem.

A reformok Angliában is működnek... ;)
hawkeye | 2015.07.30. 15:52:04
Érdekelt valakit az említett Cameron úr? :)))

Ő azt hitte, minden legális - üzent otthonról a vadász, aki végiggyilkolta már a fél világot. Büszke volt, de pórul járt.
bungle | 2015.08.17. 10:11:50Galla Miki & Markanera: How Can You Kill A Lion?
www.youtube.com/watch?v=ckUR0wNSfM4

Valami bűzlik az arany körül
„Annyit kellene tudni a FEDről, hogy amerika központi bankja nem az amerikai államé, hanem egy magánbank. Mellesleg tavaly decemberben lejárt az a szerződés ami 99 érvre biztosította a pénz kibocsájtás jogát a FEDnek. Kerestük a híradásokban, hogy amerikai állam visszavette a pénzkiadás jogát, de az erről szóló hírek elmaradtak.100 év elég volt kis gömböcnek,hogy szorostól borostól felfalja a nemzetállamok önrendelkezését.A mai kérdés. A magyar nemzeti valutát miért nem a Magyar Nemzeti Bank bocsájtja ki, hanem a Központi bank Frankfurtban?”vbk | 2015.08.14. 16:23:41Mekkora a mai processzorok teljesítménye? És mekkorák voltak 20 évvel ezelőtt? Jelentett ez nyersanyagigény növekedést? NEM!
A 20 évvel ezelőtt gyártott HDD kapacitása átlag 10 GB volt. A maiakét TB-ban célszerű mérni. Jelentett ez nyersanyagigény növekedést? NEM!
50 évvel ezelőtt az akkor modernnek számító vasbeton beton nyomószilárdsága 30-50 GPa körül volt. Ma a beton-technológiában az irániak vannak a toppon. 400-800 GPa nyomószilárdságú betont gyártanak. Következmény: ma kevesebb betonból lehet megépíteni azt, mit 50 évvel ezelőtt lehetett. Nyersanyagigény csökkent.
Szóval jelent-e a fejlődés mindig nyersanyag-igény növekedést? Nem! Van-e elvi akadálya a nyersanyagok újrahasznosításának? NINCS. Legfeljebb gyakorlati: energiaigényes általában.









