
Dadogós Tónit szívatja "Zsuzsi"...
Régebbi telefonos szivatás, és nehezen elérhető online. Nekem megvolt, gondoltam megosztom veletek...stero | 2009.07.29. 14:12:20szerintem ez úgy ahogy van szar ... semmi értelme .. káromkodnak .. igénytelen .. alpári .. nem vicces ... volt már ilyen rengeteg azon se röhögtem.
Kung Fu
PandaBálna.Sün13 | 2009.10.26. 21:06:38OMG!

After Dark film stúdió, és horror fesztivál rendezők
A fesztivál minden évben a Halloween előtti héten zajlik. Horrorra, sci-fi-re, fantasyra és egyéb rokon műfajokra szakosodott. A filmek Észak-Amerikából, Európából és Ázsiából érekeznek. A díjakat a közönség szavazza meg.
A fesztivál szlogenje: "Truly out of this world."
A fesztivál honlapja
Az oldalon 9 nagyszerű horror/krimi/thriller film honlapja/Imdb linkje tekinthető meg (bocs, hogy nem posztolom a maradék 8-at külön-külön, egy volt már).
3 másik linken meg találtok még 8 filmet amiért érdemes meghalni. (Ezekért is bocs.)
Ezen fesztiválon mutatták be a Pillangóhatás harmadik részét, aminek magyar vetítési időpontja még nincs.izébigyó | 2009.07.21. 14:05:45Én is láttam már rég, a 2-nél tényleg jobb, de ettől még nekem kiszámítható és erőltetett volt...

Remek repcsik reptetése.
Nala | 2009.07.13. 19:16:00alliteráció :D:D
Mai ismeretterjesztő rovatunkban: a rovarvilág alien-jei, a parazitoid fürkészdarazsak, melyek élő rovarokba vagy azok lárváiba (legtöbbször lepkehernyókba) helyezik tojásaikat, és a kikelő lárváik a gazdatestből táplálkoznak, míg eléggé ki nem fejlődnek ahhoz, hogy aztán kibújhassanak az ezzel halálraítélt gazdából. Ám a káposztalepke gyilkosfürkész (Apanteles glomeratus) nevű darázsfaj és gazdája, a káposztalepke (Pieris brassicae) hernyójának esetében a gazda tortúrája itt még nem ér véget...Nas | 2015.10.12. 15:59:48Élvezetesen megírt kis összefoglaló a témában:
http://mttmuzeum.blog.hu/2015/10/12/halalfalok_es_belso_vivodasok

Úgy látszik, hogy másfél év alatt sem változtak sokat (jó irányba) a szibériai "utak". Durva.
Cintu | 2009.07.07. 14:19:27A képeken is látszik, hogy az út mellett mocsár van. Nyilván megoldották volna, ha tudják. Amúgy durva a videó.

Bailey, a csodakutyus. :)
nyufusz | 2009.07.07. 11:35:18sztem nagyon szép kutyu, és szép szeme van :P

Ha az autósportban van Off Road kategória, akkor a fociban miért ne lehetne? Egyébként is azt mondják, hogy az iszap jót tesz a bőrnek, tehát a hölgyek is bátran űzhetik az iszapfoci sportot jól. ;)
propeller456 | 2009.11.12. 14:45:48lehet h ez lesz a DVSC-Liverpool mérkőzésből is
nézzétek meg ezt: www.holahatar.hu

Lassan már nem lesz olyan jármű, amit ne építenének meg Legoból! Itt van pl. ez a Triumph Daytona.
bozitojugg3rn4ut | 2009.07.10. 22:41:26nekem max annyi legóm volt kiskoromban hogy az egyik anyacsavart ossze tudtam volna rakni.... amúgy király poszt :-)

Daikichi Amano nem éppen hétköznapi képei.
CRaPtRaSH | 2009.07.04. 20:59:01én meg örülök, hogy rajtam kívül valaki így látja még :]









