
Úgy tűnik, sokan nem bírják a stresszt, ami a sztárság ígéretével jár. ;)

Kézzel a folyékony nitrogénbe (ami mint tudjuk egy kicsit hideg, -195,8 °C-on forr).
I. C. Wiener | 2010.09.02. 01:06:03Az Öveges teremben szokott lenni. (1. emelet, ha jól emlékszem.)

Robotfoci - most még kicsit esetlenek és esélytelenek a robotok. :)
Szerintetek eljön az az idő, amikor robotok nyernek az emberek ellen és ha igen, kb. mikor?BusKeyCome | 2010.08.28. 18:52:29"A jövő elkezdődött"
A focizó robotok álcája mögött a Skynet már nekilátott a világuralomra törő és az emberiséget végül a Föld színéről eltörlő robotjainak kifejlesztéséhez. :)

Az Európai Bizottságban a tevetej importjának engedélyezését fontolgatják, mivel "a tevetej nagyon hasonlít az anyatejhez, a tehéntejjel ellentétben nem okoz fehérjeallergiát, magas az inzulintartalma, és a laktózérzékeny emberek is ihatják."
Amit viszont még ők sem tudnak, hogy a kutyatej még a tevetejnél is egészségesebb. ;)Tooni | 2010.09.02. 22:12:18Akkor eggyel kevesebb tévhit.
Mindenki, kezeket fel a madártejre!

Miami Connection - a világ legjobb filmje, amiben minden megvan, ami a felhőtlen szórakozáshoz kell!
Gyurci | 2010.08.27. 08:48:51imdb 3.2 ;) :D

Dolgok, amiket talán nem tudtál a szcientológiáról.
Xenu, a galaktika urának története fontos szerepet játszik az egyház mitológiájában, csak a szcientológia magasabb szintjét elérő, ún. OT III-as egyháztagok hallhatják. A mitológia szerint a gonosz Xenu 75 millió évvel ezelőtt az egész Galaxisból sok milliárd űrlényt fogdosott össze, lefagyasztotta őket, és leginkább a mai DC-3-as típusú repülőgépekre hasonlító űrhajókkal a Földre hozta őket, s itt egy vulkánba dobta a lefagyasztott lényeket, a vulkánt pedig felrobbantotta egy hidrogénbombával. Az űrlények kiszabaduló lelkeit egy speciálisan e célra épített „lélekszívóval” fogta fel, majd a fogoly lelkeket „agymosásnak” vetette alá, s így engedte szabadon őket. Az űrlények lelkei, a „thetánok”, később az evolúció során az emberi lényekben találtak otthonra, és ezek a thetánok okozzák az emberek érzelmi problémáit. De szcientológiai kezeléssel, „auditálással”, ezektől a thetánoktól meg tudunk szabadulni.
Kiszivárogtak Xenu titkai
Úr az Űrből és Tisztelt Szcientológia Egyház! (Tóta W. Árpád írásai)bungle | 2016.07.25. 12:20:28http://ripost.hu/cikk-belsarral-ontottek-le-budapesten-a-szcientologusok-amerikai-nagyfonoket/

Amikor zavar támad az Erőben... ;)
lb7 | 2010.08.29. 10:12:32Durva cucc... :)

A bájos kacajok után itt vannak a furcsán horkolók. Ők képtelenek csendben szundikálni, de mi ezt abszolút nem bánjuk, hiszen így eggyel több dolog van, amin mosolyogni tudunk. :)
Másik videó. Ha találtok még ilyeneket, írjátok a kommentekbe!Daron | 2010.08.23. 21:12:34milyet büfög minden horkantás előtt!!! :)))

Újabb érdekes téma, aminek hívei rengeteg lehetséges felhasználási módot tulajdonítottak az orvoslástól kezdve a katonai célokig, mások viszont sokáig áltudománynak tartották, és különböző aspektusainak megítélése ma sem egyértelmű.
Viszont a reklámpszichológiától elkezdve a klinikai orvostudományig több szakterület is foglalkozik vele bizonyos szinten, figyelembe veszi a jelenséget. Persze a sarlatánok is meglovagolják.
Nektek mi a véleményetek? Élt már át valaki hipnózist (iiletve tud róla, hogy átélt)? :D Mit tudtok az önhipnózisról és az önszuggesszióról?
(Most kommentelni kezdtek...sok, sok kommentet írtok...értelmes kommenteket...sokat...írni szeretnétek...) :Dbungle | 2011.11.04. 12:24:29Pszichológusok állítják, mégis van hipnotikus állapot
http://hvg.hu/egeszseg/20111104_hipnotikus_allapot
Az ausztráliai Selyemmadár sem ma kezdte a csajozást: takaros lugast épít, melyet telihord kék színű cuccokkal, amivel jól leveszi a tojót a lábáról. Más lugasépítőknek a piros bogyók váltak be inkább, hiszen más ország, más valuta ;)Chamy | 2010.08.23. 12:25:02http://konyves.blog.hu/2009/11/03/joe_quirk_prudek_es_paraznak_reszlet
Én itt hallottam először a lugasépítő madárról. E könyvben Joe Quirk többször is előszeretettel hozza fel példának a természet ezen teremtményeit párkapcsolati szempontból.










- Igen, tudja, hogy világjegy! :D