
A mesterséges fotoszintézis a jövő energiája!
Fotoszintézis által gyárthatunk üzemanyagot a jövőben.
Az elhízás és fogyás rekordere: 450 kg-ra hízott, majd 365 kg-tól szabadult meg
Philo | 2015.08.23. 12:04:21Nagyon gusztustalan. Ostoba, hogy így elhagyta magát. Ő sem fog valószínűleg 50 évig élni...

Fiatalság naivság ;)
Persze a szülő a gyermeket hülyézi, és nem magát hibáztatja, hogy talán valamit kihagyott a nevelésből. :)
Magyar cikkCsádi | 2015.08.22. 22:06:59Ezzel kicsit azt is reklámozzák, hogy mikre vehetők rá random lányok. Elég sokan nézték meg, nem lepődnék meg, ha pár barom kipróbálná a dolgot... :S

A válóperes ügyvédeknek idén szeptemberben lesz a karácsony ;)
bungle | 2015.10.26. 10:41:12http://hvg.hu/kultura/20151025_Dragam_megneztem_ezt_a_sorozatot_valjunk

Kicsit megviselte a szakítás szegény lányt... :D
izé012 | 2015.08.25. 13:05:36Nyugodtan beszélgethetünk bármiről ha nomrálisan beszélgetsz és nem azzal kezded h:
'mostanság már nem sok kedvem van a túlokosokodó magatartásodhoz'
meg h:
'látom mennyire ismered az emberi viselkedés világát'
Majd ha sikerül ilyen személyeskedések nélkül elkezdened egy beszélgetést akkor benne vagyok.

Már majdnem azt hitte, hogy tényleg hangovert játszott ;)

Rosenbauer megalkotta legújabb játékszerét, a 33ezer literes Buffalo Extreme-t ;)
gyocska | 2015.08.21. 09:11:47Kicsit lökettérfogat?!! :)

Azt hitte, ez a kánikula? Olaszországban bezzeg már az autó is megolvad a napon!
Travis Kestrel | 2015.08.14. 10:00:02Én vaspi*aként ismerem. XD

Tönkretették az első afgán pilótanő életét
Hírességé vált, az Egyesült Államokban kitüntették, de a hazájában, Afganisztánban életveszélyes fenyegetéseket kap, és még a családja is bujkálásra kényszerül. A még mindig csak 23 éves Niloofar Rahmani az első női pilóta volt az afgán légierőnél.izé012 | 2015.08.22. 10:25:52'De te azért természetesen lehetőleg ne legyél a "szükséges áldozatok" között, ugye?'
Valószínűleg hamarabb lennék én az áldozatok között mint te.
'Mindenki maradjon ott, ahova született, ha szar neki, ha nem?'
Megint nem érted de már nem először.
Nincs azzal bajom ha idejön és dolgozik. Ezt már ezerszer leírtam. Azzal van bajom ha idejön és él a segélyből. És ezzel kapcsolatban nem csak az ide vándorlókkal szemben van ilyen véleményem hanem azokkal szemben is akik innen vándorolnak máshová. Nincs vele baj ha Angliába meg Svédországba megy valaki. Csak ne a segélyért tolja oda magát.
„Nem értem a magyar sportújságírás etikáját, de még-inkább nem a szerkesztő „címjóváhagyó” beleegyezését, hogy egy cikk Cseh László világbajnoki győzelme után így, ilyen címmel megjelenhetett?
Bocsánat, de ki nem sz@rja le az amerikai bajnokságot, amin a krém ott sincs, így pszichikai nyomás a nulla felé konvergál, míg Cseh Lacinál egy országot képviselve, nagy lelki nyomással terhelve nyeri meg a világbajnoki címet, s veri meg az egész - közöttük amerikai - mezőnyt!
Miért kell ezt a mindenképp' például szolgáló fiatalembert az örömétől megfosztani ezzel a hatásvadász, harsogó és Lacira nézve lekicsinylő címmel cikket lehozni!??”akarkiisvagyok | 2015.08.18. 11:19:44tegyük most félre, hogy doppingol, meg ezt szed azt szed. eltiltották (ha a hírek igazak) saját hibája miatt. Most hiába futok én is 1 mp-vel jobbat 100m-en mint Bolt otthon a kis atlétikai pályámon, ki nem szarja le? (már de bocsánat) ez is olyan. Ha ő akar lenni a király akkor viselkedjen és ott és akkor mutassa meg hogy neki mekkora van!
nem mellesleg mindenki tudja, hogy az összes sportba amibe USA érdekeltség van tökig tolják szerekkel a sportolókat, de ebbe most ne menjünk bele.










A kukorica nitrogénhasznosítást növelő levélkezelése is szimbionta algákkal történt volna, ha jól emlékszem. Na, ilyen a szó szerinti parasztvakítás. :)