
Mai napi gonosz-post. :D Muhahahaha!!
Erunder | 2009.10.25. 08:25:19Hát ezt se mondták még rám sűrűn, hogy hülye lennék. De mint tudjuk mindennek eljön egyszer az ideje. Én meg csak reméljük, hogy egyszer majd annak is eljön az ideje amikor megtanulod, hogy mi az az empátia.
Egy barátod sincs kéznél?
A Gyóntató egy anonim, online lelki szemetesláda.|-=O=-| | 2009.10.07. 21:19:08Ennél szebben Grétsy László tanár úr sem írhatta volna szebben: "lájkolom".

Csináld magad hulladék cipő.
Nusihusi | 2009.09.18. 02:07:21Első látásra gépalkatrészeknek tűnnek:)

Jájj úgy élvezem én a strandot... ;)
dergeist | 2009.08.25. 08:42:50Egy csobbanás?
Valami gusztustalan.

Mobil trágyadombok, guruló szeméttelepek az utakon.
Bubba | 2009.07.20. 11:49:09Ezek ám nem autók,nem! Ezek önjáró kukák! Nem kell hozzá kukásautó,csak egy pár proli, hozza a kulcsot, ha megtelik, márpedig megtelik, beül elgurul a szemét lerakó helyre, kinyitja az ajtót, és kiborul a szemét.

Ebből sem isznak a szemét kollégák... ;)
Nas | 2013.05.06. 19:28:05Újabb vicces bögrék:
http://humormaffia.hu/wp-content/uploads/2013/02/0245.jpg

Kacatház.
Nusihusi | 2009.04.27. 02:18:53Tipikus szemétből épített házXD

Ennél a posztnál is lehetne olyat játszani, hogy "mi van a képen?", de azt hiszem, ha elárulom, hogy két nyuszi, akkor sokan elkezdik keresgetni, de nem fogják őket megtalálni. Bár lehet, hogy csak én hiszem azt, hogy kevesen ismerik a varázsképeket, de remélem, hogy valakinek újat mutatok velük. :D
A technika a következő: a szemetekkel a kép mögé kell fókuszálni, szóval egy ilyen bambulás szerűséget kell produkálni, és akkor a kép egy idő után össze fog állni.
Aki jobb technikát tud, az írta be a kommentekbe :D
Jah, és ha valaki tud még ilyen képeket, az linkeljen. :D
(BlueD: sztereogramnak hívják ezeket, és ha gugliba beírod, találsz pár milliót... bungle)sf | 2009.04.23. 13:13:55... nem megy mindenkinek,....

Szemetek ezek a díszhalak, mindig elbújnak egy üveglap mögé! ;D

Emlékeztek a saját szemét-labirintusában szomjan halt emberre?
Itt van az orosz haverja... ;) Mert ugye mindenkinek kell valami hobbi, miért ne legyen az a szemétgyűjtés! :D









