
Én egy rolni aprópénzt sem tudnék felvenni a lábammal, ez a csávó meg gitározik vele, és nem is akárhogy

1 elhagyatott erőmű + 1500 énekes + Leonard Cohen Hallelujah című száma = egy ilyen szenzációs videó
kakucsi | 2016.07.02. 07:14:31:D
Régi görgetős egér lehet... ;)

Megígértük a napi büntit, hát íme!
Fekete Pákó Let's Goool! című száma.hawkeye | 2016.05.29. 09:25:45
"..szombat, 23:20"
Nem bírod az éjszakázást. Nézd meg nappal még egyszer...! :)

Miért nem tudnak a lányok kódolni?
Strogg | 2016.05.20. 23:41:14Lehet félreértettük egymást. Pont hogy egyetértek veled. :)

Ukrajna nyerte az Eurovíziós dalfesztivált egy politikai töltetű dallal
Szerintetek is ő volt a legjobb?hawkeye | 2016.05.16. 17:56:24
Tankcsapda forever...
Ők már rég megénekelték, hogy "Jönnek a férgek..."
És igazuk lett...

Valaki az orosz nagykövetségen nagy Command & Conquer rajongó
Az orosz nagykövetség egyik híréhez a Command & Conquer számítógépes játékból használt illusztrációnak egy képet, erre az internet népe mémesítette is a cuccot. Ahogy egyre lejjebb tekertek, egyre jobbak jönnek fel. :)hawkeye | 2016.05.14. 17:22:15
Jó is az a játék....
A PETA egy igen kreatív kampánya, amivel az emberek figyelmét szándékoznak felhívni arra, hogy a számukra szép és esztétikus értéktárgyaikat, milyen kegyetlenségek árán kapják meg.közlegény | 2016.05.15. 13:30:44tikkel a szemgolyója, túl sok a koffein :)

5 év alatt egy számot tátog el, de azt jól

Szülés 40 felett: felelőtlenség, vagy nem számít a kor?
tjunior | 2016.05.03. 09:04:46Hány éves volt az asszony amikor szülte a gyereke(i)d?









