
Ezt nehéz lesz überelni! Vagy mégse? ;)

A kardnyelő őrült mutatványát a Britain’s Got Talent zsűrije is nehezen bírta!
Strogg | 2016.04.11. 23:05:46Mindig a falra tudok mászni a zsűritagok reakcióitól meg a színészkedésüktől. Egyébként is borzasztó ez a ripacskodás ami a tv-be megy. Az meg még borzasztóbb, hogy erre itthon és világszerte is van igény. Végül is amilyen a kereslet, olyan a kínálat. A produkció amúgy jó volt.

Apukának ez a szint már túl nehéz volt. :D
cila | 2016.03.16. 20:52:48A lehetséges következő szint, hogy megmutatom, pld. a Playboy magazint (lásd: nemi felvilágosítás paraszt módra), mert, úgye nem árt, ha ezt is megtanúlja a gyerek ("amíg el nem issza az eszét" mint az apja). Azután csodálkoznak, ha a gyereket pszichológushoz, v. pszichiáterhez kell vinni, mert: "Doktor úr, a fiam nővé akarja (persze majd) operáltatni magát. Mit tegyünk?"

Nehéz az út a kukáig ;)
Csádi | 2016.01.12. 17:46:30Van amikor tényleg elfordul a képernyő olyan pillanatban, amikor nem akarod. Ő ezért kapcsolta ki. Amikor szüksége van rá, akkor meg visszakapcsolja. Egyszerű ez, nem okoz nehézséget. Az a videó rövid volt és látható is. Ezért nem kellett szórakozni vele. Csak maga a látvány, hogy vertikálisban a horizontálisban a vertikális hatszoros kicsinyítésben... :D
Amúgy jó amit mondasz, én ezért bírom az Instagram képarányát. Négyzet.
Szerintem az a baj, hogy egy cégnek sem kedvez az, hogy tovább korlátozza az embereket. Szóval a többség tuti úgy reagálna rá először, hogy *fröcsögés*hülyefostelefonmértnembirmávideózni.minekforgassamanyádatmá.
Múltkor viszont azon gondolkoztam, hogy ha elterjed a 21:9 képarány, és - mint a 4K-t is - elérhetővé teszik a telefonokba, akkor még gyönyörűbb vertikális videók születhetnek :D . Bár ugye a képarány elég necces dolog a TV-knél. Mármint csak akkor lesz majd 21:9 adás, ha a 21:9 leváltja a 16:9-et.

Kötelezővé tették Kim Dzsongun frizuráját Észak-Koreában
Felhízlalni már nehezebb lesz az embereket...közlegény | 2015.11.27. 12:20:24csak egy hajszál választja el tőle ;)

Hol lehet jelentkezni erre a karaokera? ;)
Naná, hogy Japánban! :Dlilaflexninja | 2015.04.20. 07:39:00A karaoket le is lehet hagyni a keresésből!

Hogyan vernek át a boltban? Pofátlanul...
blackmumus | 2014.12.11. 12:58:25ez már elég régi trükk de még mindig vannak akiket át lehet így verni :D

Nehéz elhinni, milyen új trükkel rabolnak a boltokban
sergi | 2014.12.09. 14:30:11Megtanulok hipnotizálni és csak ezzel a képességgel kirabolok egy bankot. Kihivás elfogadva :)

Nincs mese: cudar nyugdíjas évei lesznek
Nem kertelünk: nehéz jövő elé néz, ha 30-40 év múlva kell nyugdíjba mennie, és nem tesz félre tízezreket havonta. Jobb, ha már most megbarátkozik a gondolattal: az államtól olyan keveset fog kapni, hogy még akkor is összeszorított fogakkal kell küzdenie, ha egy-két lakás árát félre is teszi.ivivan | 2014.10.02. 13:12:38Ez a helyes hozzáállás! Sok sikert hozzá! (és ebben most semmi irónia nem volt - mindenkinek így kellene hozzá állnia; én is ezt teszem, pedig már elmúltak a 20-as éveim)

Jó pap tényleg holtig tud tanulni?
Mi áll a tanulás mögött? Idős korban tényleg nehezebb bármit is tanulni? A gyerekek miért tudnak rohamos tempóban fejlődni, és tanulni? Ezekre a kérdésekre kapunk válaszokat a következő Gerald Hüther interjúban amit a Rheinischer Merkur nevű napilapnak adott.
Korábbi Gerald Hüther posztokbungle | 2014.10.03. 10:18:44norbertvincze küldte:
URL: http://integralgondolkodo.com/elet-a-valsag-utan-uzleti-interakciok/
Szöveg: "Élet a válság után: üzleti interakciók
Gazdasági válság hatása a cégekre, és a cégvezetésre, megoldások és vezetés, és azok hatásai az alkalmazottak teljesítményére. Mit és hogyan kellene változtatni, hogy valóban működőképes legyen a rendszer? Ezekre a kérdésekre kapunk választ a Lufthansa Exclusive Magazin Gerald Hüther agykutatóval készített interjújában."










https://www.youtube.com/watch?v=S1_JAVTbfyw