
Párizs sötét oldala
Vannak kerületek, ahova hétköznapi járőrautóval már a rendőrök sem mennek be. Franciaországban évente 40.000 autót gyújtanak fel: csapdának szánják, így csalogatják ki a rendőröket, majd rájuk támadnak. Évente kb. 200.000 illegális bevándorló érkezik, akik nem tudnak, de nem is akarnak beilleszkedni, a bűncselekmények 2/3-át ők követik el.komcsi | 2013.02.26. 22:03:29Nekik meg maradnának a kemény börtönök (amikbe semmi luxus nem kéne, hanem komoly, megerőltető munka, amiből nem csak a maguk eltartását fedeznék, hanem még hasznot is a társadalom számára, amin addig élősködtek). De hát emberi jogok ugye, meg a többi modern hülyeség...
Plink - multiplayer music experience
Gyertek, zenéljünk egy jót! :)Lawrence | 2013.01.31. 10:17:14:) Basszus ezt a linket kerestem tegnap :D Köszi...
Egyébként azért is írtam úgy hogy IS! Marad így de azt is lehetne kapcsolni.... ötlet volt.
Még egyszer köszi a linket

Az utolsó hegycsúcs (La última cima)
Hívják, de nem veszi fel. Egész életében elérhető volt, most meg nem válaszol. Mi történhetett? "A hegyimentők megtalálták annak a két hegymászónak a holttestét, akik most hétvégén tűntek el a Moncayón." Kirándulni ment a hegyekbe, és meghalt. 42 évesen. Róla szól ez a megragadó dokumentumfilm. Pablo Domínguezről, a katolikus papról, aki éjjel-nappali szolgálatot vállalt, aki ég és föld találkozási pontja volt, és ezt az emberek megérezték. A múlt tárul fel, hisz mindenki Pablóról beszél, mégis a jelen kérdéseire kapunk választ a szereplők szájából: Mi a boldogság? Lehet-e boldog, aki szenved? Van-e teljes élet? Mi a halál? 80 perc izgalom, 50 szereplő, spanyolos lendület, megragadó képek és zene, ráadásul nyomasztó légkör helyett derűs, őszinte, reménykeltő vallomások. Ez volt Pablo, és ilyen maga az élet.HeavyCross | 2014.03.19. 23:25:551) jogilag az követ el bűnt aki feltölti, nem pedig aki letölti :P
2) mivel a staff engedélyével kerülhetett fel, ezért szabadon letölthető
3) ne kötözködj hanem nézd meg :)

Akció! Dráma! Izgalom! Csak egy gombnyomásra! Ezúttal Hollandiában.
Laci | 2013.01.25. 21:07:58Bocs, nekem a vicces kedvű pásztor jut eszembe. "Jön a farkas, segítség!". Ismeritek a sztorit?
Röhögünk, röhögünk, s ha majd tényleg jön a farkas? Ahogy a csillagok most állanak, szerintem előbb utóbb jönni fog.
Éjszaka megfúrják a multik kőolajvezetékeit, az árut uszályokkal elszállítják, és fegyverekre, kábítószerre cserélik - ilyenek a hétköznapok a Niger-deltában.
Multikill! ;)

Népszerű logók múltja és jövője
bungle | 2015.08.15. 09:56:01Snoopy küldte (a saját 2012-es videóját):
URL: http://www.youtube.com/watch?v=6GHDU9tW1_c
Szöveg: "Vajon tényleg így alakult ki a logó? :)"

Cool Things to Find, azaz mit is találhatott a Curiosity (egyben a múltkori Dumb Ways to Die paródiája).
Tooni | 2012.12.01. 11:07:52Nahát, ez viselhető szandállal is! :D

7 ok, amiért nincs barátnőm - íme a válaszok a múlt heti cikkre
Nope | 2012.11.01. 02:54:43Az "intelligencia" nem tanulható, de sok minden amivel keverik azonban tényleg fejleszthető. Ilyen az előbb említett lexikális tudás, illetve az illem. És akkor még bele sem bonyolódtunk az IQ vs. EQ(EI) dologba! :P Utóbbi az égvilágon semmivel sem fejleszthető, az ember vagy rendelkezik vele, vagy nem.
Amúgy nekem marha gyanús, hogy az ilyen cikkekre véleményt nyilvánító emberek mindig a kivételbe sorolják magukat, akikre a felsoroltak nem vonatkoznak ... valahol kilóg a lóláb! :D

Egészségtudatos életet folytattak a múlt kőbúnkós emberei, gyógynövényekkel kezelték magukat a Neander-völgyiek.
Élien | 2012.07.23. 12:33:08Sőt!! Az ásatáson résztvevő szakemberek szerint, őseink kommunikáltak egymással és párzással szaporodtak. :)))









