
Az ARC hungarikumnak számító, minden évben meghirdetett versenyének idei gyöngyszemei (és néhány régebbi darab).
Nusihusi | 2009.09.22. 04:43:10Eddig a legjobbak a piros és zöld színű kutyaszarok:P
Az Együgyű... ööö... Egyesült Államok nem kér a Darwin életét bemutató Creation c. filmből, mivel a forgalmazók tartanak az evolúcióelméletet még mindig fölöttébb ellenségesen fogadó amerikai közönség negatív reakciójától.
Magyar nyelvű cikk.
Sajnos a dolog nem is annyira meglepő, a Science legutóbbi tanulmánya szerint, mely az evolúció elfogadottsága szempontjából rangsorolja az egyes országokat az USA szégyenszemre az utolsó előtti helyen kullog, mindössze Törökországot előzve meg.bungle | 2009.12.23. 20:59:56http://film.ize.hu/comments.php?post_id=1005 (Erunder, inkább csak ide írom, mert ez már volt...)

Bacon is good for me - The Remix
(Ha még nem láttátok volna, milyen műsort vágott le a megbrenkósodott, malacképű kisgömböc, akinek elvették a szalonnáját, akkor előbb azt nézzétek meg!)
Gyúrunk vazze?! Dáváj...
zselatin | 2009.09.18. 10:25:46Ez nagyon gáz!!! Nem vette észre, hogy beszart? Szaros gatyával feküdt be az ágyba!

Csernus vs. Benkő
Dieseldisc | 2009.09.08. 12:05:54Elmebaj-nokság.

James May Lego háza.
1nessa | 2009.09.23. 19:30:59senkinek nem kellett igy hat leromboltak:)
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1215526/Demolished-James-Mays-Lego-house-knocked-came-forward-save-it.html

Anglia egy magyar lányon, Nagy Krisztinán röhög. A britek legújabb tehetségkutatóján a zsűri alig bírta ki nevetés nélkül, hallva Krisztina produkcióját. A 21 éves magyar lány egy Shakira-dalt próbált elénekelni.
joovan | 2009.09.07. 09:48:18Ez a nyomorult könyvtárszökevény ettől jool érezte magát ugyan? De hogy örült, mikor bemutatkozhatott :D:D
Szerencsétlen... Az áramon kívül ezt se b**sza meg más.

Ami a Dallasból kimaradt, bár jobban jártunk volna, ha benne hagyják...
norbeXX | 2009.10.12. 15:41:03hat ez nagyon kemeny ::D visitas vegig . hat ezt meg asszem megkell nézzem egy párszor:D:D

Na én azt hiszem vegetáriJános leszek! :O))))))
Cableguy | 2011.06.14. 12:44:02Várjanak a Bogárhátúban aludtak a gyerekeim... :(

Discovery Channel reklám - Boom de ah dah (feliratos)
Unregistered | 2009.09.03. 06:15:42Nos, nem vagyok az az ember, aki képtelen beismerni, hogy hibázott. Evvan! Huny-Huny. Rohadjon meg a cápája, hogy tényleg az :D









