
Aiden Davis, a fiatal tánctehetség sokakat elkápráztatott tudásával... Érdemes figyelni a zsűriben a fejeket! :)
Cheebeeke | 2009.11.07. 13:22:17Ez pontosan milyen tánc? Nekem a tecktonik, az electrom meg a c- walk jut róla eszembe:)
Mr. Bumble (nem röhög!), a pufi borz fogyókúrára ítélve. :)
Schabee | 2009.10.03. 22:05:42WTFOMG

Így készül egy LMP kategóriájú autó a Le-Mans-i 24 órás viadalra.
És így bontja darabokra Scott Sharp, ha valami nem stimmel vele. ;)AVIREX | 2009.10.02. 02:18:58kis buzi kinaiak lopják a licencet hidden cam -mal... :$
[[[:

Avatar randi - WoW függőknek
Schabee | 2009.10.01. 21:49:31hát ez qrva jó, már másodszor nézem végig:D

Tojás dal
Nas | 2009.10.02. 15:38:57Ez annyira szürreális, hogy csak japán lehet.

A jövő diszkópatkánya 2.
Schabee | 2009.10.01. 22:33:24a kiscsávó nagyon érzi :D

David Icke a sertésinfluenza oltásról.
Tooni | 2011.07.21. 14:41:22Mivel posztnak sovány, meg a németországi hasmenés-járványról szó itt nem esett, meg ez a hely épp alkalmas bakteriális összeesküvést sejtető cikkek közlésére:
-ellenáll az antibiotikumok többségének:
http://mkh.valosag.net/index.php/koezzetevk/hatterhatalom/307-valaki-a-hatterben-mar-megint-keveri-a-
http://index.hu/tudomany/2011/06/16/mesterseges_bakterium_okozza_a_hasmenesjarvanyt/
- bubópestis DNS-t tartalmaz
http://foodfreedom.wordpress.com/2011/06/09/germanys-superbug-is-weaponized-with-bubonic-plague-dna/#more-8756
(genetika...genetika...genetika! no? sikerült megidéznem vajon? )

Mini, a géppuskalábú kutya. Michael Flatley hozzá képest kispályás! :)
Jokker | 2009.09.25. 09:24:40Jól nyomta a blök... Valami hülyeségre most már én is betanítom a kutyámat, mert ez így nem állapot :D

A méretes cickók kedvelőinek... ;)
bungle | 2010.01.14. 12:26:11focuskoma, benéztem az általad említett oldalra és rögtön ez volt a nyitó oldalon... Ott bezzeg senki nem említi, hogy ezt már látta tavaly szeptemberben az Izén. ;)

A JÁTÉKOK.hu szerkesztősége új nyereményjátékot hirdetett meg!
A mostani fordulóban a BSC Kft. jóvoltából három darab, PlayStation 3-as Guitar Hero 5-öt, egy darab, szintén PlayStation 3-as Wolfensteint, a SevenM jóvoltából egy magyar feliratos, PC-s Armed Assault 2-öt sorsolunk ki, míg az ÜberKonzol közreműködésével választható, hogy egy X360-as vagy egy PlayStation 3-as Batman: Arkham Asylumot visztek haza.Fireblade1000 | 2009.09.21. 13:00:57Jók ezek a játékok!!









