
Amikor dúl a szerelem... ;)

A cryptozoológia olyan élőlényekkel foglalkozik, amiknek létezését az egzakt tudomány kétségbe vonja: Bigfoot, Chupakabra, Nessie, Yeti és társaik. Az oldalon lehet válogatni közülük. Ki melyikkel találkozott már? :)
Az is előfordul néha, hogy egy korábban kitalációnak vélt fajról kiderült, hogy mégis létezik, például az óriás tintahal.
Persze a tengerek mélye továbbra is tartogathat meglepetéseket. :)
További mélytengeri finomságok: 1. rész, 2. rész, 3. rész.
Amikor a farok csóválja a kutyát... :)
Tooni | 2011.02.19. 01:30:05- Nem.
- Köszönjük az interjút, Tooni. :D

Wifi a tömegközlekedésben.
Véleményetek szerint nem lenne ettől fontosabb fejlesztés, amit végre kellene hajtani a cikkben említett társaságok házatáján?
Ti használtok, illetve használnátok wifit ilyen formában?Zeppelin01 | 2011.02.16. 18:56:26Úristen! A végén még takarítani is fognak

Egy kis nasi, ami mindig kéznél van... ;)
BusKeyCome | 2011.02.14. 14:57:23Lehet, hogy pont ez a helyzet a kisasszonnyal.

"Ami kis lépés az embernek, az nagy lépés a kiskacsáknak." :)

Családi képekkel díszített kamionok. :)
A sofőrök ezer kilométerekre és több napra vagy hétre hagyják hátra szeretett családjukat, így külön öröm számukra, hogy a familiát egy 13 méter széles és 2 méteres magas óriásképen magukkal cipelhetik mindenhová, egész április 15-ig.
Angol nyelvű cikk
Egyébként ez egy "művészeti projekt", aminek a témája a távollét és ezen a hivatalos oldalon még találhattok részleteket a kezdeményezéssel kapcsolatban.Nas | 2011.02.07. 20:14:07Kamiont, családot vagy óriásposztert...?

Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk az Afrikai gőtehalat, amely nevéből is adódóan Nyugat-Afrikában él. Azért érdekes ez az angolnaszerű hal, mert elég különös technikát választott a száraz évszak átvészelésére, ami következőképpen néz ki.
"Berágja magát a talajba, mintegy 3-25 centiméter mélyre, ahol fészkelődéssel körtealakba görbül, hogy feje a külvilágra nyíló járat felé nézzen. Testét ebben az állapotban vékony, tokká keményedő nyálkaréteg fedi, levegőzni pedig két tüdejével tud. Ilyen állapotban akár 1 évig is kibírja."Nas | 2011.02.05. 19:37:43Blöááá... Akkor már használjanak angolnát...annak eleve megvan a formája, tölteni sem kell...

Fura, érdekes bringák, triciklik és egyéb tekerős guruló izék...
(csendben megjegyezném, hogy megújult a FunPic, lehet regisztráció nélkül is kommentálni, de pár napon belül az Izés felhasználónevetekkel is beléphettek, amint beimportáljuk oda az összes Izé usert).brier | 2011.02.04. 09:32:35csiribirik az tuti :))

A kép nem tükrözi teljesen a cikk témáját. Ami azt illeti, nehéz lett volna ideillő képet találni és nem lett volna helyénvaló kirakni sem.
Gyengébb idegzetűek vigyázzanak, engem képek nélkül is elborzasztott a dolog!Nas | 2011.02.06. 19:38:34xD Hát, az sem mai csirke mondjuk...










Én egyszerűen nem bírnám komolyan venni a csajom a f*sszal a homlokán, még akkor sem, ha nagyon durca, biztos folyamatosan röhögnék :D