
Az emberek többsége - valljuk be, elég csak pl. egy tegnapi post kommentjeit megnézni - aggodalmaskodva, pesszimistán tekint a világra. Túlnépesedés, nyomor, gazdasági válság, kimerülő energiaforrások, környezetszennyezés, klímaváltozás, természeti katasztrófák? Ugyan! Matt Ridley tudományos szakíró szerint ilyen jó dolgunk még sose volt, mint most, és a helyzet egyre csak javul!
"Sokan azt mondják, dilis vagyok, amiért szerintem a világ egyre jobb lesz, de a könyvben ismertetett statisztikák vagy adatok egyikét sem sikerült megcáfolni" - magyarázza.Nektek mi a véleményetek erről? :)bungle | 2011.04.11. 18:36:23www.funpic.hu/hu/kategoriak/reklamok/39839_minden-rendben?categoryId=18&position=&large=1
Amikor a
faltábla adja a másikat... ;Dsuvomi | 2011.04.05. 14:27:20milyen majom pofát vág mikor elhalad a kamera mellett xD

Amikor az ikrek eszmecserét folytatnak...
Purple | 2011.04.06. 09:30:15:DDDD ebben a szent pillanatban néztem bele egy másik oldalon az eredetibe
ez jobb XDD

Levélben kaptuk: "Jusson eszetekbe, ha adakoztok (én sajnos hívtam párszor ezt a segélyvonalat)..."
Mire ment el a vörösiszap katasztrófa károsultjai számára gyűjtött pénz? 3 egyházra meg a máltaiakra. Amit az adományvonalon a KÁROSULTAKNAK gyűjtöttek, nem segélyszervezeteknek! Amúgy a Vöröskereszt meg kapott egy nagy nullát. A telefonszolgáltatóknak ment 12 millió (gondolom ők térden állva könyörögnek egy újabb katasztrófáért), bankköltségre meg 1.3 milla. Ez is "szép":
2010. október 5-től 2010. november 30.-ig - alapítvány működése, ügyvivő költsége: 1.155.988 Ft.
Pályát tévesztettünk. ;)Hajjakend | 2011.04.01. 15:12:17Nah...majdnem sikerült jól emlékeznem..:D

Egy multifunkciós ezermester "belezőblogja" mindenféle kütyüvel, képekkel és az alábbihoz hasonló leírásokkal. :)
"Nekem például volt Tesla lemezjátszóm, ami fém dobozban volt. Ez a példány fa dobozban van. Volt fa utánzatú műanyag dobozos. De volt doboz keménypapírból műbőrrel borítva. A közös bennük ez a címke, ami arról szól, hogy ne piszkáljak bele a dobozba, mert pofán leszek vágva!"kiszely | 2011.03.28. 09:47:32Én is nagyon csípem az írásait...nem is tudom hogy futottam bele pár éve, de azóta bent van a kedvencek között! Birom a csávó stílusát nagyon!

Összeállítás (mondhatnám csontkollekció) az összes csontból, amit Steven Seagal valaha eltört, persze filmvásznon. :)

Amikor a kutya sétáltatja a gazdit... ;)
vagyokakilehetek | 2011.03.22. 15:24:49autósok szépen odébb haladtak amikor padlót fogott...

Végre valami, amiben az elsők közt vagyunk... ;)
Tooni | 2011.03.24. 06:56:28Jah...helyette fehérítő a tisztelt nagyérdemű szive vágya :D

Végetért a legrégebbi "űrlegenda", a Discovery űrrepülőgép pályafutása, ami 1984-ben kezdődött. 39 sikeres küldetése alatt, a világűrben töltött napjainak száma 322, mely idő alatt 5247 alkalommal kerülte meg a földet, ami 230 millió kilóméternek felel meg.
Ezzel megkezdődött a Space Shuttle űrrepülőgépek búcsúja. A másik két "madár" közül az Endeavour a tervek szerint április 19-én, az Antlantis pedig június 28-án indul utolsó útjára.
Magyar cikkek: itt, és itt.
Videó az utolsó küldetésről: itt.
Valamint egy szokatlan ébresztés is történt a küldetésnek utolsó, az ISS-en (Nemzetközi Űrállomás) töltött napjának a reggelén, amikor is James T. Kirk ébresztette fel őket.Mr.T. | 2011.03.20. 02:02:42Zsuga küldte:
URL: http://www.origo.hu/tudomany/vilagur/20110316-messenger-a-merkurnal-a-forro-bolygo-koruli-palyara-all.html
Szöveg: 7 év utazás után a MESSENGER (MErcury: Surface, Space ENvironment, GEochemistry and Ranging) űrszonda végre pályára állt a Naprendszer legbelső bolygója körül. Ezzel pedig kiérdemelte az első Merkúr körüli műhold címet.

Amikor a hülyeség kitartással párosul... ;)









