
A legmorbidabb és egyben leggyönyörűbb csókjelenet ever!

A kertész, aki 104 évesen ment nyugdíjba...

Amíg mások 2 évesen járni tanulnak, addig ő szörfölni... :)
Luflee | 2007.04.07. 15:11:05hát ez nagyon édes ! :)
Ezt az autót kb fél éve minden szerda reggel látom! :P
Gondoltam ideje már lefényképezni! Nemtom mire jó??? Lehet busz/kamion-sofőr volt és így megvan ez a feeling a LADA-ban is! :PLaci | 2007.03.31. 19:35:25Szerintem a dolog magyarázata a következő: a felső tükör a járdára van beállítva. Így hosszabban meg tudja nézni a csajokat (vagy pasikat) akik mellett elhajtott. Az vesse rá az első követ aki nem tenné szívesen egy-egy esetben.

Fafaragás számítógéppel
Nézzétek meg a videót is, nem semmi! Én rögtön kedvet kaptam a "fanyomtatóhoz" ill. a farigcsáláshoz. :)Laci | 2007.04.01. 23:29:57Jó kis masina. Szinte látom már a jövőbeli Pinocchio feldolgozásokat (3D-ben):
"Gyere te kis fatuskó Giepetto (nem emlékszem pontosan, lehet, hogy Gepetto) bácsihoz, embert faragok belőled!"

A bringások örülhetnek - néhány éven belül hibridautót gyárt Magyarország...
Tóth József | 2007.03.29. 15:23:51Valamikor, a 70-es években egy Autó-Motorban (havonta megjelenő autós magazin) irtak egy cikket egy Ausztráliában élő magyar származású mérnökröl, aki Rarioaktiv anyag segitségével bontotta a vizet hidrogénné és oxigénné. Ezt vezette a motorba (egy 4-5000ccm amerikai gyártmány) . A készülék futballabda nagyságú volt. Az autó 1, azaz egy liter vizet fogyasztott 100 km-re mert a kipufogóban lecsapódott párát is visszaforgatta. Akkor több millió dolláros ajánlatot kapott arab köröktől. Többet nem is lehetett hallani róla.

Egy család 30 éve képekben
csildi | 2007.04.30. 18:00:46Hát én nem tiudom ki hogy gobdolja az egészet, de az apukán nem nagyon fogott az idő, talán az is befolyásolt tényező, hogy minden képen ugyan úgy néz ki, a haja, a bajus, szakáll megmaradt ugyan úgy mint az első képeken, talán 2004-ben látszik egy kis őszülés, de elképesztő, h az évek során, mennyi akülönbség, ahogy öregedtek a két szülő között!Az anyuka elég rendes változáson ment keresztűl, de az apukán szinte semmi nem tapasztalható..nagyon érdekes :)
Mellesleg megjegyezném az első apródból a végére elég jóképű fiatalember lett :DDD

A számítógépes egerek evolúciója
Tóth József | 2007.03.26. 18:01:09Tudjátok én buta vagyok. Nem tudok felrakni a netre semmit.(képet videot). De valaki felrakhatná a macskák evolucioját is.:))
Wim Hof - aki már futott egy fél maratont mezítláb és rövidnadrágban a sarkkörön, valamint 6 perc 20 mp ideig tartózkodott a jeges vízben - arra készül, hogy egy szál gatyában megmássza a Mount Everestet.Laci | 2007.03.13. 21:35:13A Nepáliak nem fogják felengedni, a hő amit termel lavinát indíthat el a hegyről.

R2-D2 postaládák a Csillagok Háborúja 30. évfordulójára...
Turmion Kätilöt | 2007.03.11. 18:48:25Tudom kötekedek, de nem lehett volna henger alakú ?










s függőleges ajkacskád:
Megváltott Kereszt"