
Birkák a tehenek ellen... és egy kutya. :)))
janóóóó | 2007.01.05. 14:37:11A hozzászólás törölve.
Jó nő vagy kutya???
janóóóó | 2007.01.06. 18:55:36A hozzászólás törölve.
A kutya és a forró krumpli, valamint a macska, aki friss tejet iszik :)
szellike | 2006.12.03. 01:28:28Kutya+forro krumpli mäg OK.,de azt a szerencsätlen tehenet miärt kellett ugy +kötözni?-läbät,farkät..usw...
Ez egy igazi hiánypótló termékizé. Először csinálnak egy tömör kerítést, hogy ne lásson be senki, aztán raknak egy átlátszó félgömböt bele, hogy a kutya ki-, más meg belásson. Okos. :)Kecskebéka | 2006.11.04. 18:19:44hmmmm.....ez amcsiknak való

Lenni külföldi, csinálni biznisz.
bungle | 2011.07.30. 12:14:37linduka küldte:
URL: http://mkkp.hu/wordpress/?p=1234
Szöveg: "az állatokat is megfelelően kell tájékoztatni arról, hogy kit/kiket látnak"

Toalettkacsa...izé...toalettkutya!

Beszélő kutyákok

Yoginak, a mopsznak nyelvi problémái akadnak
Egyébként saját site-ja is van: Yogi the PugGhicus | 2006.10.03. 15:52:31koka! Te ezt honnan tudod?

Kutyagumi :)
alavez | 2007.11.09. 14:16:52meg kell fontolni alaposan,mit írunk, főleg ilyen tartalmas válaszoknál :D XD









