
Füleljetek csak és halljátok meg a természet hívogató dallamát! ;D
Nusihusi | 2009.11.22. 03:00:34Még vécézni se tudnak nyugodtan, nemhogy sexelni;)
23 év után megszűnt a Danubius Rádió!
Hallgassuk meg az utolsó 60 percet!
Ezt pedig kiszely küldte: Sláger Rádió - utolsó percekkotta | 2009.11.21. 08:35:38Dettó.
Hangmérnök, büfés, hangosító, villanyszerelő, portás, gépkocsivezető, hirdetésszervező, technikus, hírszerkesztő, stb.
Lapát nekik is, mint sokunknak. Egyre ijesztőbb ez az egész.

Szálloda nagyra nőtt hörcsögöknek. ;)
bungle | 2012.04.12. 12:15:55damnfunnypics küldte:
French Hotel Lets You Live Like a Hamster
www.damnfunnypics.com/2012/04/live-like-hamster-in-french-hamster.html

Nehézbombázók a táncparketten. :D
Imiapu | 2009.11.18. 23:59:06na gecc azon a helyen több kaja elmegy mint pia, ki ez a sok ducijuci? :|

Ha valaki ilyen jól táncol, az nem csoda, hogy meg szeretné ezt oszatani az egész világgal...
bungle | 2010.01.31. 21:25:53Én is csak gyanítottam eddig. ;)))

Sokkoló képek, csak erős idegzetűeknek!
Nyolc hónap után először szólalt meg a nyilvánosság előtt Charla Nash, akinek az arcát elcsúfította egy csimpánz.
Egy másik videó.
Angol cikkek itt és itt, magyarul még a támadásról itt.kukulkan | 2009.11.16. 15:24:28Hát igen, ilyen önzetlen és felhőtlen szeretetre is csak egy kutya képes.
Amúgy a miénk már akkor levág hasonlókat, ha csak egy öt percre szalad el valaki hazulról... :)

Darkness - the Cage
Dmckayals | 2009.11.12. 19:45:294455, 20 perc... a sokfűrészlapos pályán meghaltam vagy 40szer :P

Napi bünti! :)
A pöttyös bugyi a kedvencem, benne mindig jó a kedvem! :)))1nessa | 2009.11.10. 14:03:10"Bugyi-bugi":DDD Mik vannak.:D

Megjöttek a vadászgörények (bár lehet, hogy menyétek inkább), hogy boldoggá tegyenek benneteket. ;)
Tooni | 2009.11.08. 23:25:37Igen-igen, a klasszikusok megunhatatlanok :)

A vécén ülve...
Zollander83 | 2009.11.10. 18:43:12ezen beszartam a röhögéstől :D









