
Kifelé az ágyamból! :)
És egy másik videó ugyanezzel a párossal:
Kifelé a dobozomból!oneda | 2008.02.12. 12:09:52Ez nagyon jó szórakozás mindkettőjüknek. Mindkettejük élvezi, és szívmelengető nézni, mennyire jó haverok. (A cicus azért jobban vigyázhatna a karmaira, mer ebből még baj lehet..)
Egy kicsi torna senkinek sem árt... ;)
Nico | 2007.04.21. 06:50:56De jó fej..ráizgult a rozmárra:)
A fenevad megszületett! Az utolsó képen látható, amint a vérszomjas bestia pár naposan máris egy harci kutya torkának esik... megrázó jelenetek!Tóth József | 2007.04.18. 20:50:56Ha jól látom, rókamanguszta.

A klip maga egy paródia, de érdemes megtekinteni az eredetit, hisz az se kutya! :)
kupak | 2007.04.11. 20:22:07Az eredeti szánalmas.
Kifigurázás azért nem olyan fergeteges mert az eredetin nem nagyon volt mit továbbfigurázni :)

A csimpánz és a lusta kutya :)

Jó kutya, rossz kutya... :)

Kutya szoptat mosómacikat :))
petra | 2007.02.05. 13:52:40:) juj :)

Hűűű, de haragszik valaki arra a teniszlabdára... ;)
Élien | 2007.01.28. 21:03:34Lehet,mert pár lappal lefelé áll a bál. :)

Amire minden kutya várt: sör kutyáknak :)
Turmion Kätilöt | 2007.01.25. 21:04:57A macskám bevedelt fél üveg Bailey's -t, a kutya rájár a boromra. A papagálynak meg csak a whisky jut, mert a hörcsög benyakalja előle a sörömet.

Extreme Pete, a deszkás kutya
Balázs | 2007.01.09. 21:31:41amúgy király egy dög:))))))))









