
A Bukottak egy zseniális magyarnyelvű horror képregény
Varga Bálint Bánk és Vadas Máté alkotása nem kicsit beteg, de a jó értelemben.
Szerinted ki nyerne?
A 170 km/h-s szél, vagy te?
Törökországot légitámadás érte

Erről a csávóról én egy csomó ideig azt hittem, hogy Marslakó a neve
A lényeg viszont az, hogy ő volt az Elviszlek magammal műsor legújabb interjúalanya.szemantikus | 2017.11.13. 10:41:50Igazából egy kisebb poénnak szántam a muppet shows hasonlatot, mert hirtelen mindenki hőbörgött egy nagyot, olyan érzésem volt, mikor régen a valóságshowkhoz mindenki hozzá tudott szólni, de közben meg senki sem nézte. Biztos mindenkinek van ilyen ismerőse:) Az, hogy én meg szeretem őket, ebben a formában sem helytálló. Többnyire nem együttes alapján szoktam szelektálni, hanem zeneszámok alapján. Kérdésedre válaszolva, általában a hangszerelésük és a szövegük tetszik, már amelyik tetszik. A 'feneked a gyengém' például nem, de az újak közül az 'otthon' igen. Sokszor amúgy azt veszem észre, hogy ha valami mainstream, azt egyből utálni kell, vagy legalább is szégyellni, hogy tetszik. Amúgy "peace", remélem választ adtam pár kérdésre :)
Pénzfeldobáshoz, vagy arra az esetre, ha valaki aprót kérne tőled

A Fradi-ultrások igazán értenek a hangulatteremtéshez

Fábián anita egy érdekes ötlettel állt elő
(Érdekes, azaz a nőt nem ártana ha megvizsgálná valaki.)Dmckayals | 2017.11.08. 08:13:27Sajnálom, mikor valaki az egyenjogúságot összekeveri a fordított elnyomással. Szerintem egy férfinak ugynaúgy joga van a hormonok miatt "rosszul" viselkednie, mint egy nőnek.

Az állatok nem egészen úgy értékelik a töklámpásokat, mint mi

Erdély valóban egy olyan varázslatos hely, ahol el tudjuk képzelni, hogy még most is élnek vámpírok

Összeomlás a Népszínház utcában is Big Enough









