
Swing Wing
A 60-as években ilyen "remek" játékok voltak (?) :)))Slarioux | 2007.08.09. 21:43:07Én még mindig nem tudok betelni vele....beszarok...KELL NEKEM EGY ILYEN!!:DDDDD
225 ezer dolláros (~41M Ft) parkolóhely New Yorkban. Még a hülyének is megéri! :D
A tulaj mondjuk jól járt vele, 90e $-ért vette 2 éve, 3 hónapra rá már 150e $-t ajánlottak érte...LittleDeejay | 2007.08.06. 09:54:05Ez sajnos igaz. Max a külvárosban kapsz egy garázst. Belváros az annyira fullon van, hogy jah :D De hát ez New York. Mi egyszerű magyarok el sem tudjuk képzelni, hogy ott milyen világ van. Budapesthez lehetne hasonlítani, csak sokkal "tömörebb", és "gigantikusabb" :D Akinek ez kell, az költözzön oda

Őshalat fogtak Indonéziában A bojtosúszójú őshalak kb. 350-400 millió évvel ezelőtt is már a tengerekben úszkáltak.
bubi66 | 2007.08.07. 17:12:55OK.

Az első élmény a citrommal... :)
+ egy bonus összeállítás babák első citromba harapásáról! :D
Mikiegér konfig 4-12 éves korig, illetve függőknek, drágán.
TOTOster | 2007.09.07. 08:23:44Olcsó ez? Mer akkor veszek ilyet nagyanyámnak, aki vak.

Egy 19 éves francia lány fotómanipulációi
Polly | 2008.04.07. 01:56:11bocsi a helyesírási hibákért:)

4 évszak 1 képen
Su | 2007.07.12. 07:26:08nekem nem lenne türelmem ennyit vacakolni velük

Egy 14 éves finn gyerek építette...
Laci | 2007.10.23. 21:18:41"The photo you were looking for has been deleted"...
Elképesztően beteg építmény. Egy rakás gyufásskatulya egyetlen kis ablakkal középmagasan, meg még eggyel a talán "felvonóhíd" jobb oldalán ami lehet hogy portásfülke. Ha jól látom, 2 db. kukásvödör van; sokat szemetelhet, aki ott lakik. Az ajtó fölött - kissé oldalt - valószínüleg videókamera van, hogy "a lelkem" tudja ki az aki be akar hatolni.
Kedves bungle, ne haragudj, de egy 14 éves gyerek szerintem nem ÉPÍTETTE, nem is építtette. Esetleg rajzolt valami efélét (meglehet, temperával Rubik kockát kellett festeni rajzórára), ki tudja, minden esetre a nagyon gazdag, de nem kevésbé hülye szülei ÉPÍTTETTÉK meg neki ezt a 3 emelet magas "izét", ahol valóban szplendid az ájzölésön.

Hűha! Ez aztán a nem semmi! 23 éve 1 motor a fában!!! xD
Ficánka | 2007.10.22. 21:40:00Mármint a motor nem marad meg.
Aki ismeri, annak azért, aki meg nem, annak meg azért... 4 francia, akinek szerintem lemezjátszón kívül semmi nem volt a gyerekszobájában...
A sztori lényege a következő: 5 lemezjátszó, 4 ember. Az egyik lemezjátszón csak az alap szól folyamatosan, ahhoz nem nyúlnak. A másik négyen egy zeneszám egy-egy hangsávja van felvéve... a többit nézzétek meg!
A Technics által rendezett DMC bajnokságot ha jól emlékszem 7 éve nyerik meg folyamatosan. (Mindenki nézheti, semmi tucc tucc izé nincs benne).MAGura | 2007.07.03. 13:37:50Igazat beszélsz. A gitárhangos dolgot pedig csak példának mondtam, nyilván valóan, mivel végülis utánzatról van szó, nem fog úgy hangzani mint egy rendes gitár. És nem azt mondom hogy aki pedig loopokból és sample-kből összerak egy zenét az tud gitározni, vagy hangszeren játszani. De az elektronikus zene mint hangzás baromi tág fogalom, nem feltétlen kell arra gondolni hogy valaki aki elektonikus zenét készít, az valamilyen hagyományos hangszerekkel előállított hangzást próbál utánozni. Vannak olyan hangok is, amiket hangszerrel nem lehet előállítani, és ebből kifolyólag vannak olyan előadóknak olyan track-jei aminek a hangzásását hagyományos hangszerrel ugyancsak nem lehetne utánozni, és szerintem ezek a zenék is lehetnek ugyanolyan jók a maguk nemében, és ezeknek az előállításához is ugyanúgy kell tudás, tehetség, és nem feltétlen kisebb munka, mint megszólaltatni egy hangszert.









