
A Csillag születik (zöldeskék óriás) után itt a kék bálna születik - avagy Avatar smink házilag. :D
Tooni | 2010.04.26. 15:15:42Azt a kék anyátokat a kopirájtotokba, jewtube.
Vannak, akik még az ünnepek alatt sem pihennek, vagy talán már elég pihentek így is? :D
Nusihusi | 2009.12.28. 12:08:14Jól megcsinálták, télleg pihentek:)
Én ezzel a kedves (?) kis indiai karácsonyi dalocskával szeretnék mindenkinek kellemes ünnepeket és jövőre is további jó Izélést kívánni! :)Davek | 2009.12.24. 22:58:13Mien hangulatromboló jókivánság ez :D
Helyesen: Boldog karácsonyt mindenkinek :D

Karácsonyi robottánc jól. :)

Nem akarom elhinni, hogy nem Photoshop! :D
FatSnakeFoot | 2014.09.12. 21:28:18Meg, viszont különleges magassága ellenére nem élt rövid ideig. És ahogy láttam, olvastam, az a 6 éve is különösen jómódban telt. Sajnálom, de Sztankay halála valahogy jobban szíven ütött.:(

Claudia Ficca és Davide Luciano: Kátyúk
rakloo | 2009.12.25. 16:49:10Höhö,itt nagyobbak a kátyúk.Egy kettővel olyan képet is lehetne csinálni amin épp úszik :D

Wham - Last Christmas, kicsit más, a kliphez jobban illő szöveggel... ;)
Kampec | 2009.12.18. 20:39:14"You are down there"
"Now you smell my fart and I drop the boa on shoulder, we're both sad"
...:DDD

Mud Run 2009
Nusihusi | 2009.12.17. 02:08:56Képzelem, milyen kellemes lehet, amikor lenyelik a sarat véletlenül:P

Damanhur - az Emberiség Templomai. Lenyűgöző.
Tooni | 2009.12.12. 17:56:33Mert még nincs befejezve a kép.

San Francisco lejtős utcái
RokkantTroll | 2009.12.11. 14:07:59Te lennél a kisebbség az biztos XD. A melegeket figyelmen kívül lehet hagyni de a földrengéseket nem.









