
7 éves profi biliárd játékos
Nero | 2007.09.06. 08:39:07Az lehet, hogy játszani nem ugyanaz, de azért vannak olyan bevágások is, amikor "sima" játék megy. Hát ott sem semmi a srác, és azt hiszem van még ideje fejlődni. Ha ilyen ütemben fejlődik, akkor azért megnézném 18 évesen hol tart majd. Egyébbként néztem Steve-et billiárdozni, és azért látszik, hogy Snookerben sokkal jobb volt. Még neki is van ebben a spotágban hova fejlődnie, csak sajna neki már ideje nincs annyi.
Ötezer éves rágógumi
Laretta | 2010.09.09. 14:15:44Szerintem gumifa nedve lehet

A világ első felhőkarcolói - Sibám, Jemen.
Az agyagtéglából épült több emeletes lakóházak nagy része 500 évvel ezelőtt épült.bungle | 2009.03.23. 11:50:44http://www.dailymail.co.uk/news/article-1163719/THE-WIDER-VIEW-Towering-skyscrapers-Manhattan-desert.html

Miss Teen USA 2007
A bájos Miss South Carolina-t arról kérdezik, az amerikaiak 20%-a miért nem tudja megtalálni az Egyesült Államokat a térképen (!!!). A válasz elég érdekes:"I personally believe the U.S. Americans are unable to do so because, uh, some, uh...people out there in our nation don't have maps, and, uh, I believe that our education like such as South Africa and, uh, the Iraq everywhere like, such as and...I believe that they should, our education over here in the U.S. should help the U.S., err, uh, should help South Africa and should help the Iraq and the Asian countries, so we will be able to build up our future for our..."
90 éves apuka a 21. gyerekével!
galiba | 2007.12.15. 14:41:08ne cikizzétek szegénykéét:@ kiko te még ilyen se lennél az ő korában:@

RoadBoat - keveset fogyaszt, szerintem pár sörrel elmegy. :))
yushuf | 2007.08.25. 18:03:33ez mekkora buli lehet

- Amelyik hónap vasárnappal kezdődik, abban van egy péntek tizenharmadika is.
- Egy felhő 400 tonnánál is nehezebb lehet.
- A meztelen csigáknak 3000 foguk és 4 orruk van.
- A cápák előbb éltek a Földön, mint a fák.
- Az Uránuszon 21 évig tart a tél.Frissítsd mindig az oldalt és új érdekességeket dob ki!Árnyangyal | 2008.05.31. 21:21:56Most csak közködni akasz?
Senki nem beszélt a születés utánól! Az egyértelmű!

The Golden Compass
Ez alapból egy könyv trilógia. Én kb egy éve olvastam el, akkor még nem nagyon volt ismert, de most már filmet csinálnak belőle. Azt mondják, hogy olyan sikere lesz, mint a Gyűrűk Urának vagy a Harry Potternek - szerintem is így lesz.
Nagyon jó a történet, aki teheti mindenképp olvassa el még a film megjelenése előtt.Fear | 2007.12.28. 01:20:46Már magyarul is elérhető az oldal!!!

Egy 21 éves chilei lány napi 400$-t kapott, hogy egy üvegházban éljen. Úgy látszik ott ilyen a "reality show". ;)
DJ CSOTRY | 2007.08.17. 12:36:25jah ezt én is baválalnám csak rám senki nem lenne kiváncsi:)

3 éves virtuóz. Mondjuk ezek a mozdulatsorok ennyi idősen nekem is mentek. Csak én a homokozóban vertem a fiúkat. XD
Bazsee | 2007.08.10. 21:24:51Ahogy elnézem a mozgását meg ahogy grimaszol, sztem ezek összedobtak egy robotot... :D









