
Doodle or Die
Rajzold le, amit a szöveg mond, vagy Írd le, amit a képen látsz! Ez az oldal az előbbi két cselekvés egymás utáni láncolata, olykor vicces kimenetelű sorozatokkal.
Kerényi megmutatta: (majdnem) 15 kép, (kicsivel több, mint) 20 millió forintért, hogy szép legyen az új alkotmány Alaptörvény díszkiadása (galéria is van).
A postkép egyébként Korényi János: Lovasroham c. alkotása.Isa | 2011.11.11. 15:28:33Nagyon tetszik és egyetértek azzal amit és ahogyan leírtál.
15 milliárdnyi tokaji a faluszélen
Nem hogy egy szakasz kommandós, de egy nyugalmazott könyvtárosból lett wannabe biztonsági őrt sem látni a vidéken, a pinceajtó pedig távolról sem emlékeztet a svájci bankok páncélszekrényein lévő darabhoz. Riasztó azért van, egy közeli villanypózna tetejére szerelve és éppen olyan, mint minden sarki kisbolton.Lacpas | 2011.11.09. 12:32:31lesifotos_szh 2011.11.01. 09:01:30
És egyszer találnak egy cetlit a II. Világháború végéről: "Három palackba halálos mérget fecskendeztem Hans"
És b*hatják az egészet...
Míg az 50-es években Detroit az Amerikai Egyesült Államok egyik leggazdagabb városa volt, mára egyre jobban elnéptelenedik. Az autógyártás hanyatlani kezdett, ami miatt idővel általánossá vált a munkanélküliség és az elszegényedés. Az elmúlt évtizedekben a lakosság 25%-a hagyta el otthonait: üresen kongó templomok, felhőkarcolók, iskolák, több mint 33 ezer elhagyott épület és 91 ezer üres lakás maradt utánuk (korábbi post detroiti elhagyatott házakról). Az előrejelzések szerint a lakosság számának csökkenése 2030-ig hasonló ütemben zajlik majd, végleg kísértetvárossá téve Detroitot.bungle | 2013.07.23. 14:17:07www.origo.hu/itthon/20130722-mi-tortenik-egy-varosban-ha-csodbe-megy.html

A házasok tényleg többet érnek, mint a szinglik?
A KDNP egyebek mellett a válások csökkentésével oldaná meg a demográfiai válságot.bungle | 2014.09.19. 09:17:16KDNP: A nők felelősek a hajléktalanságért
http://444.hu/2013/09/13/kdnp-a-nok-felelosek-a-hajlektalansagert/
(1 éves cikk, nem tudom miért most kezd el terjedni...)

Project Pluto
A terv célja egy nukleáris meghajtású sugárhajtóművel felszerelt cirkálórakéta, ami atombombák tucatjait szállítva a földközelben képes lett volna háromszoros hangsebességgel repülni, az akkori légvédelem számára gyakorlatilag elháríthatatlanul. Az erőforrás kb. a paksi blokkok hőteljesítményének felét elérő hajtómű lett volna, amiknek a prototípusait többször ki is próbálták a project beszüntetéséig, gyakorlatilag végtelen hatótávoságot adva a rakétának.
A fegyer a bombák ledobása után is okozott volna károkat: az előre beprogramozott útvonal mentén repülve a hajtómű sugárzása beszennyezte volna az ellenséges területet, emellett a néhány száz méteres magasságban a hangsebesség többszörösével repülő tárgy az általa keltett lökéshullámmal összezúzta volna az útvonala mentén a meg nem erősített épületeket.Békatallér | 2011.11.01. 18:38:20Hát ehhez képest egy sima atom egy kőbunkó... Milyen találékony az ember, ha egy másikat kinyírni vagy kínozni kell...

Duck Sauce - Big Bad Wolf
Ravennë | 2011.10.30. 11:28:05The Real World.

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Szibériában nemrég felfedezett vámpír molylepke.
CRaPtRaSH | 2011.10.28. 09:36:15de ennyi erővel bárki mondhatta volna hogy olyan mint xy, vagy olyan mint viktor, vagy mint hofi, vagy BÁRKIHEZ hasonlíthatnák. nem akarok védeni senkit, de az egyik (legalábbis látszólag) ártatlanul beírja a véleményét, erre a másik nekiront. szerintem ez nem normális így..

Miben számoljuk az energiát? Miért a V betű a 4-es? Honnan születünk le?
Vágó István Frabatóval jósoltat magának.Lee77 | 2011.10.30. 14:13:51Szerintem meg a Vágó irtó jó arc!

A barom...
(szerintem kellene egy "agyhalál" kategória)lorem_ipsum | 2011.10.22. 00:40:06Ugyan azért amiért bukót kell hordanod, amiért tilos a kábszer, amiért a fiatalkorúak nem fogyaszthatnak alkoholt, stb.










Nem tudtam mire vélni a fekete zászlót és a gigantikus anarchia szimbólumot :D
http://pic0.picsorlinks.com/ph_or_162779_9e24fbd.jpg
(Nem tudom sajnos, hogy kell helyesen linkelni, aki kisegít, annak megköszönöm:) )