
Amikor semmi sem jön össze... :)
Alpha Ego | 2011.11.04. 22:44:26Oh, my fuckin' God, ez nagyon ott van!
Mit szólnál, ha faterod azzal szórakozna, hogy minden reggel más jelmezben integet utánad, amikor iskolába mész?
sahinel | 2011.10.12. 22:17:01Volt a Metro-ban is pár hónapja de már nem emlékeszem miért kezdte el. A gyerek egy párszor cikinek érezte főleg mikor női ruhában ment ki.

Amikor orrnyergen ül meg a poén csattanója. ;)
PabY | 2011.10.05. 20:19:55Ezt mi is toltuk koleszba :D

Te! Figyelj! Ismered azt, amikor...
oritomi | 2011.10.03. 20:25:00Azért kb összefostam volna magam, ha én ülök abban a pici csónakban.Azért nem mind1ik ilyen barátságos.

Scott Hove tortái. Ilyen, amikor visszaharap a desszert...
Tooni | 2011.09.30. 06:35:48:D:D:D

Szép kivitelezésű online képszerkesztő, amivel különféle effekteket is adhatunk képeinkhez.
Mobilra is letölthető az alkalmazás.Nas | 2011.09.27. 22:53:20:S Akkor ez fogyókúrás kommentelés marad...

Amikor a papucs győz. ;)
Nusihusi | 2011.09.18. 00:02:06Nem férsz bele a papucsba:D

Hajléktalanjacuzzi a Gellért fürdő alatt (kis kiegészítés a múltkori posthoz, amit a TV2 is felkapott).
bungle | 2015.08.30. 12:33:17www.blikk.hu/blikk_aktualis/budapest-kozepen-szexeltek-a-dunaban-2393989

Van néhány post, amit nem szívesen mutogatnék a nagyszülőknek. ;)
Ti hogy vagytok ezzel?
"A világ első laboratóriumban előállított kolbásza a tervek szerint hat hónap múlva jelenik meg, amit egy hamburger húspogácsa követ."
Ti megkóstolnátok?bungle | 2014.09.08. 09:34:51http://index.hu/tudomany/egeszseg/2014/09/05/ki_lehet_hagyni_az_allatot_a_husbol/









