
Block 66
A 24 éves Lóránt Demeter 5 millió dollár költségvetésű horror sci-fi-jének teaser trailerje.cimpi | 2007.12.21. 18:34:47Kiváncsi lettem mert semmi nem derült ki abbol amit láttam,de ennek ellenére szivesen megnézném a zene meg az efektek jóknak tünnek,de leginkább azért érdekel mert egy magyar srác rendezte.
Gríít nyúúúz!! Kevin Everett megmozdította a kezét és lábát ma... öööö... kár, hogy a kollegák megkeverték a videókat! :D
kolompír | 2007.10.06. 16:39:51wtf: köszi a korrekt választ, bevallom, arra számítottam, hogy majd kapok hideget-meleget. :) Kár, hogy a 2. mondatodban tökéletesen igazad van. :)
csicsilla: ugyanmá'! Nem kell bőgni másképp a post 2. fele miatt sem. Tulajdonképp veled is egyetértek (de egyetérős napom van), és kicsit ugatom is az angolt, csak kíváncsiságból kérdeztem. ;) (egyébként angol nélkül is jó melóm van, utazni meg nem szoktam)
A Hunyadi Mátyás gimi szokásos évnyitója, az igazgató dallal köszönti szerencsétlen diákokat. Igazi büntetés!
Aki végig kibírta, annak itt a tavalyi évnyitó...kat | 2007.10.23. 13:14:36durva nagyon.. ez itt a ház.. a hunyadi..:DDD kom nekünk ien évnyitónk lenne sztem a suli már nem üzemelne

Előkerült Eva Longoria szexvideója!!! :D
csicsilla | 2007.10.05. 09:03:10ettöl szebben nem is lehetett volna megfogalmazni,föleg az utolso mondat tetszett!respectXD

Ede vagyok, a csótány. Az emberiség úgy döntött, én vagyok a legalkalmasabb arra, hogy képviseljem a bolygót. Október negyedikén, a Szputnyik kilövésének ötvenedik évfordulóján felszállok egy hordózórakétára, ami elvisz a végtelenig, és tovább. Tarts velem, és kövesd felkészülésemet!
Ede, a csótány blogja.mrschwalbe | 2007.10.03. 14:36:35Hát ez egy szar már ne is haragudjon aki készítette! Viszont becsülöm, hogy tisztességesen megcsinálta! Én nem vagyok egy művészlélek én nem látok benne semmit! Bocsi! :P

Afgán skorpió evő
csicsilla | 2007.09.25. 07:54:12ès hagymàs tejfölös izben is van mert akkor passzolhatnànak egy zacsival XD

Resident Evil 3
Ez nem ígérkezik unalmasnak...(ha nincs quicktime playered, itt a youtube előzetes, bár ez rosszabb minőség - bungle).B@bóC@ | 2007.12.17. 15:46:21én már láttam és lesz 4. is:)) Nagyon jóóó:))

DJ Sara és DJ Ryusei, a kis csaj 8, a kis srác 5 éves.
cpu | 2007.09.14. 07:08:04WOOOOW Hát ezek kajak profin tolják!
Nagyon komoly!!!! :D

Egy 12 éves kissrác és az ő porszívó gyűjteménye. Érdekes hobbija van... :)
Disy | 2007.09.11. 00:30:38"..nekem értelmes gyereknek tűnik.."
PORSZÍVÓKAT gyűjt !!!

Bár 3 éve már felraktam a FunBlogra, úgy látszik itt még nem szerepelt ez a C64-es klasszikus játék: Nebulus
mephistto | 2007.09.11. 23:04:49c64-en több effekt volt rajta, mikor a víz alatt mész, és itt mikor belehúllsz nincs buborékolás :D









