
Tanulj minden nap valami újat!
csicsó | 2010.01.26. 20:40:29a tied egy mutáns
Dubstep táncoktató videó ;)
Zeppelin01 | 2010.01.26. 23:26:16A tánchoz is úgy ért mint a zenéhez!

Banana Song (I'm A Banana)
microlab | 2010.01.31. 23:27:17banana power!

Harcművészeti bemutató hihetetlen kardforgatási jártassággal!
gigo | 2010.02.18. 18:53:58Hát ne haragudj, de ezt a legmélyebb álmomból felkeltve, kávé előtt is leszúrom... ...egy fogpiszkálóval!!! >:]
Hogy a fenébe lehet ilyen nagy támadási felületet hagyni? :O Egy ilyen pörgés bizbasz alatt 6x ölik meg...
Akármelyik kardforgatási technikát nézed - legyen nyugati vagy keleti - arról szól hogy te gyorsan lecsapj, és utánna tudj reagálni az ellenfél támadásaira, gyorsan és hatékonyan védekezni.
Én sem vagyok kis darab, de ennél 100x szebben forgatom még a nagyapám botját is... :D
Tanulni pedig nem abból lehet ha felteszed netre, hanem abból ha vkivel élőben gyakorolsz...
Az operatőr pedig biztos hogy képzett volt, csak egy profi nem röhögi közben halálra magát... ...vagy statívon volt a kamera... :D

Mini Daddy - egy mini bünti hétvégére...
originalcube | 2010.01.26. 16:45:38Nem az a szar hogy senki nem mondja meg neki hogy vazze' ez szar, hanem az hogy az ő környezetében ez mindenkinek cool meg májer meg ilyen hasonló szinonímák a királyságra.
De elhihetitek hogy ezt a videot valószínűleg nem is miattatok készítették. :)

Wildfire Tours Limo Bike Extravagáns öszvér jármű, igazi úri huncutság.

Ezek a nők...
Les Dangereux - A Ninja Love Storykichi | 2010.01.19. 21:32:12tényleg nagyon aranyos :D

Ismerkedjünk meg a Hang hangjával. :)
Ez egy UFO-ra emlékeztető, acélból készült idiofon ütőhangszer. 2000-ben alkotta meg Svájcban Felix Rohner és Sabina Schärer.
Pár videó a használatáról, hangjáról:
Manu Delago mesteri játéka
Dante Bucci - Reminiscence
Hang drum zenei kísérettel
Horváth kornél szólója
Shpongle - Nothing Is Something Worth Doing
So Hot So Fresh :D
Fülbemászó dallam, lélegzetelállító koreográfiával!focuskoma | 2010.01.18. 23:09:06Ez tényleg lélegzetellátó koreografáló volt. :)

Hiába na, a Häagen-Dazs a legjobb jégkrém, és ezt a macskák is tudják. :D
enjoylivefm | 2010.01.28. 21:12:56:D









