- Áááá, majd kitakarítok holnap... - valószínű ezzel a mondattal kezdődött az a 8 év is, amit ebben a koszfészekben töltött el a két lakó. ;)izébigyó | 2010.08.23. 13:15:04http://tv2.hu/naplo/video/szemetdomb-a-szomszedban
Megszívta a szemétláda. Kellett neki... :)
Nusihusi | 2010.04.17. 21:25:52:D Ez szívás:D

Themasterhealer kérésére NSFW-s téma: így kerül a nehézfém a delfinekbe.
vassav | 2010.02.08. 20:28:20ezt hívják földi pokolnak

Egy környezetbarát pit bull - jól jöhet az ilyen segítség a parkokban, mert rend a lelke mindennek. :)
kutyabarát | 2010.01.31. 20:54:46"blue pit bull"....szürke pit a gyönyörűség:)

Hogyan NE csókolózz, avagy tanácsok fiatal kakasoknak és már régen a szemétdombon terpeszkedő tyúkvadászoknak :D
elizazolnai | 2010.01.14. 20:33:28én jót nevettem főleg a nyitott szemesnél...:)

Olyan ez mint az internet: szörfözés a sok szemét közt... ;)
Nusihusi | 2009.11.28. 05:13:31Abba a vízbe szerintem még döglött patkány is van:S:P

James Corbett művészi szoboralkotásai szeméttelepről guberált hulladékokból - meg kell hagyni, vannak ötletei!
Nusihusi | 2009.11.22. 04:13:36A postkép állat:) A szemetet újra kell hasznosítani;)

Egy folyó valahol Romániában... :S
Schabee | 2009.10.30. 22:49:40errefelé még nem jártam

Ahhoz, hogy megtudd, mitől halt meg egy albatrosz, csak kukkants a gyomrába. Avagy mi mindent esznek meg ezek a madarak...
Savitra | 2009.10.27. 23:31:35Ez aztán nagyon komoly gondolatmenetXD

Már megint a kreatív svédek... :)
Nusihusi | 2009.10.25. 02:30:35:) Nekem tetszik:) Humorral a szemetelés ellen:)









