
Egy srác 15 énekes hangjával

Egy videoklip kedvéért arcon lőtte magát a srác

Ez van srácok ;)

Rossz lyukba nyúlt a srác
dude | 2016.06.24. 16:12:48Rajta hagynám, hogy így nőjön fel.

Nem kicsit centizte ki a landolást a srác

Harry Potter osztálytársa lehet a srác?

Talán ha lópatkóval próbálkozott volna... ;)
közlegény | 2016.06.17. 14:56:30mondjuk kitűz egy új célt, ugyanezt fülpiszkálóval ;)

Az antennákat nem sikerült beállítani, pedig nagyon erőlködött. A tetőszigetelés viszont hibátlan! ;)
dude | 2016.06.10. 15:43:28Hold my beer...

Nyílt levél egy mai, tini fiúkának

Majdnem félresikerült átverős videó
lilaflexninja | 2016.06.06. 07:12:28De miért csak fekákkal csinálták ezt?
Amúgy meg kicsit gyanús azért a vége, de azért elgondolkodtató, hogy mi lett volna, ha?
A kérdés, meg hogy miért rohannak el? Mert az őrültektől mindenhol tartanak. Meg meglepődnek.










Másrészt irritál a feje, nemtommiért,de az az őszinte, mély érzésem támadt (Ted c. filmből idézve), hogy ennek a gyereknek már nagyon kinéz egy csicskalángos.