
Meghajtott kereket kormányozni?? Micsoda badarság!
Schabee | 2008.05.14. 09:28:52az uccsó néhány kommentem elég tartalmas :)
Bandi és a nyulak!
Nyíregyházi főiskolás fiatalok által készített ál-tudományos magazinműsor. Ilyen címmel csak jó lehet! Van több rész is...Shifty | 2008.04.01. 11:13:48szegény csoporttársamék megkapták :) kell nekik a gyakorlat,nem leszólni őket (vagy csak ne ennyire XD)

Húsvétkor is jól jön a cicás poszt... ;)
CRaPtRaSH | 2008.03.25. 12:54:32tetszik mi?XD

A húsvéti nyuszi tánca, csak nektek, csak most, csak itt. ;)
Kellemes Húsvéti Ünnepeket!|-=O=-| | 2008.03.24. 15:23:16Egy csokioroszlánnak? Nem! :)

A húsvét még Jézust is beindítja... vagy ez nem is csoda?! :)
Jádám | 2010.01.10. 04:12:03áááá, hát ez a legjobb post! :D :D :D :D :D :D :D :D
kommentek meg külön postot is megérnének :D :D :D

Nyúl tények: a nyulak nem telefonálnak.

Robot nyuszó-muszó vs. nyuszó- muszó
Bakeyoo | 2008.03.24. 12:33:33azazzz, SP rlz x)

Aranyos kis nyuszómuszó.
Purple | 2008.03.22. 22:08:33poén? ....

Gumiember. Az igazi.

Szerintem hamarabb kész lenne vele a 4-es metró, mint a Boros-Bochkor fúrópajzzsal.
bandee1219 | 2008.02.14. 08:47:50Azt néztem én is, gondolom ismeri, de hogy rá sem néz.... Biztos mindennapos ez náluk, bár a kert még egyben van. :)









