
A jákói UFO-invázió hiteles története...
szellike | 2006.12.10. 00:41:42Valo igaz,szükös anyagi helyzetük miatt videokamerejäjuk ugyan nem,de tolotetös,metälszinü mercijük az VAN!!!!!!!!!
János bácsi, a hatszemű srác, a lézer, és az aranymezők
Akár a nap témája is lehetne: Te hiszel az ufókban? :)bungle | 2006.11.13. 11:17:16Ricsi (remélem olvasod), ne töltsd már fel lécci azt a videót (pláne ne 5x), amit már szeptemberben kiraktunk!!!! :)

Notepad Invaders
suvomi | 2007.07.27. 22:19:13magyar óra...









