
Egy kis zsír videó összeállítás. ;)
Lili | 2010.02.24. 21:24:19Ők is emberek. És minden kövér emberben ott van egy vékony. Némelyikben kettő, talán három is...
Repül a bálna!
Tooni | 2010.02.18. 19:26:19Nem, épp megmentették azzal, hogy visszavonatták a vízbe :)

Mai napi bünti: a gyilkos bááálna!!
Mr.T. | 2010.02.28. 15:51:40mirmur küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=wbtketrnqAc
Szöveg: Kesha _-_ Tik-Tok szám eddigi legjobb coverje

Variációk egy témára
Van pár vicces köztük, de szerintem itt jó páran össze tudnának hozni még jobbakat. ;)
A február végéig tartó akcióban olyan remek játékokért indulhattok harcba, mint a sikert sikerre halmozó Mass Effect 2, vagy a Salem és Rios visszatérését bemutató Army of Two: The 40th Day, aki pedig egy kis zenélésre vágyik, az a Guitar Hero új mellékágával, a Van Halennel találhatja meg számításait. Mindhárom szoftver X360 konzolra kerül kisorsolásra, a nyereményeket pedig az Electronic Arts és a BSC Kft. ajánlotta fel.Purple | 2010.02.13. 13:04:24mert engem pl nem mozgat, én el vagyok a 100 éves kis játékaimmal, és azok folytatásaival :D (sims, tomb raider)

Vörös Erik unokái
(én inkább a "Valami bűzlik Dániában" címet adtam volna... bungle)bungle | 2010.02.23. 13:38:04A többségre sajnos még csak ezt sem mondhatjuk...

Részeg román rendőr
zsaru | 2010.02.11. 09:37:55Hhhhahhaha mekkora nagy bakker, mikor megkerdezik tolle mennyit ivott "En? Nem ittam en semmit :))"

Daisy, a kocsmázó nyúl szeret játékgépezni. :)
Jokker | 2010.01.28. 09:00:18Ő a kiöregedett húsvéti nyuszi. Belefáradhatott abba, hogy a Mikulás learatja a babérokat helyette :)
Ezért vált kocsmatöltelékké... :(

A profi hótakarító, part 2. (paródia) Az első rész itt van .
közlegény | 2010.01.28. 18:41:42én nem vagyok azért hundert procent biztos, h. teljesen befejezték volna a munkát

Egy dagesztáni esküvő is lehet hangulatos... :D
i | 2010.01.27. 15:38:07Ez alá mehetne megint valami büntető dnb zene....:D
pl.: http://www.youtube.com/watch?v=A3CzptgIvcU









