
A legnehezebb logikai játék (IQ
tesztjáték) amivel találkoztam. :DSteffyxD | 2012.07.16. 02:25:08#3068. kellőképpen konkrét ;)
OH DIS IZ MI! NÁJSZ!!!!
Qbo RoBot - a teljesen nyílt forrásokon alapuló robot arc, és tárgyfelismerést végez.
Azért remélem inkább ez a verzió fog megvalósulni (ez meg mi, bünti? b.). Aki még nemlátta annak érdemes megnéznie a Ghost in the Shell animét. Ezt a témát boncolgatja, de nem a nyugati félelem, hanem a japán, ázsiai szemszögből, ami nem annyira borús.sahinel | 2011.12.06. 23:17:47http://www.youtube.com/watch?v=0UEkrUVmPIc&feature=related
"the thing is that this is a children's song so it was originally very happy. The fact that they're singing it when theyre about to 'die' is what makes it so sad. Its like a political prisoner singing the national anthem when facing a firing squad."
A tachikoma-khoz visszatérve.
Emberünk, aki túl optimista, a trollok kezébe bízta weboldalának elnevezését. Megvette a FYOC.com domaint, és a legtöbb szavazatot kapott címen fogja elindítani az oldalt (amire majd vállalkozását is alapozni akarja majd). Te mivel egészítenéd ki a F.. Your Own C..-t?MatyiZeg | 2011.12.06. 08:22:30Itt a Mikulás, úgyhogy:
Count Your Own Chocolates!

Khat - Jemen legális drogja, ami ott olyan, mint a délutáni tea.
A növény a könnyűdrogok kategóriájába tartozik, az országnak a mindennapi élet egyik alapját képezi, mivel a lakosság minden nap délben abbahagyja a munkát, és beszív (berág).
Pár cikk a témában:
Khat, Afrika szarvának legális és kedvelt drogja
Itt drog, amott legális
A khat nevű drog használata súlyos következményekkel járhat
Össznépi drogozás miatt úszhatja meg a forradalmat a jemeni diktátor?dettybee | 2011.12.05. 17:39:24Ühüm, minden kultúrának megvan a legális drogja, és nem hiszem, hogy ott ment a tudatos reklám is, mint itthon az alkohol meg cigireklámok. Mikor az időjárásjelentés animációs hátterében egy embermagasságú gyöngyöző sörösüveg van? Nem hiszem hogy hasonló tömegtukmákolást kap a khatlevé
"Észak Jemen jó hely" - ez ugrott be nekem is egyből :D

Mivel az Izé nem az én magán blogom, hanem egy közösségi blog, játsszuk azt, hogy a héten csak a ti postjaitok kerülnek ki, én meg azt teszem, ami eddig is hivatalosan a feladataim közé tartozott (jóváhagyom az arra érdemes tartalmat, max. belejavítok, postképet megcsinálom normálisan). Az őskövület videókat lehetőleg hagyjátok meg a többi blognak, amiknek a látogatóik még úgy látszik csak most ismerkednek az internettel és tátott szájjal csodálkoznak rá akár egy 2006-os videóra is (ha elég Izés volt, akkor már valószínű megjelent itt jó pár éve).
További jó postokat a hétre!
bungle has left the building...Pöpe | 2011.12.03. 10:20:00"Mielőtt beküldesz valamit keress rá a keresőben' na én ezt nézem be (De mindig eszembe jut utólag...amikor már elküldtem...). Egyszóval Bocs.
Az ősrégi videókkal is jóban vagyok,ugyanis egy videót felraknak ezren (persze más néven) egy videómegosztóra és azt hiszem új közben csak nekem...:S :D De ide a világvége + 10km-re lehet 2-3 éves késéssel érnek el az "újdonságok" .
Szóval, küldenék én posztot, de valahogy nem megyen.Vagy régi, vagy sz@r ecetera-ecetera..... Nya :)

Amikor a klausztrofóbia hülyeséggel párosul? ;)
nellcsy | 2011.11.29. 17:43:29Arra van esze, hogy kivegye az automatából a pénzt, de arra, hogy egy ajtót kinyisson nincs... Barom...

Végre elkaszálták a legnagyobb átverést, a Power Balance karkötőt (amiről pár hónapja már szó volt itt).
7sleeper | 2011.11.25. 23:35:49mégsem tudtad megtartani magad yachton kufircolás közben? ;-)

Nyolcan vannak, mind amisok..
Tooni | 2011.11.27. 02:12:26Ugyan már, nem szenved itt senki semmiben. Úgy értem, ha szenvedést okozna neki akkor nem írna. És én sem :D
Csak az olyan kijelentések, hogy valakinek a kommentjeinek a száma jelez valamit róla vagy minősíti. Pl. "nincs élete".
Csak mert ilyen értelműnek tűnt az a hsz.-od. Ne ess már ebbe a hibába te is, légyszi :)

Tolvaj cigány gyerekek
A BBC megdöbbentő filmje bemutatja, hogy a cigánygyerekek zsebelése - ami talán egykoron csak "megélhetési bűnözés" volt - miként változott interkontinentális, szervezett bűnözéssé, aminek a csúcsán lévő emberek hatalmas villákban élnek és méregdrága autókkal járnak.7sleeper | 2011.11.23. 19:10:41nem alapból, hanem ilyen esetek miatt és nem el, hanem helyesen ítéli meg, valamint nem az összeset, hanem ezt a részüket. becsületrendet meg ilyen előzményekkel meg nem fognak kapni. a tojásból kikelő kis krokodilok sem tehetnek róla, hogy krokodilként jöttek a világra, de krokodilként viselkednek és krokodil lesz belőlük mindenképpen, nem pedig cuki selymes-szőrös állatka. na so-so ha idejekorán "meg vannak" nevelve" méghozzá az agresszív krokodiloktól elválasztva, akkor talán nem fognak bennszülötteket enni. ennyi az egész, nem több..

Amíg anyuci a fürdőszobában van, addig mi pékeset játszunk...
bungle | 2011.12.05. 18:44:24Nem gumióvszer reklámot akartál írni? ;D
www.funvid.hu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=100311









