
Fárasztó a kutyaélet. :D
(valahogy erről a kutyusról az ENIT másnapja jutott eszembe. :P)bungle | 2012.05.22. 10:24:29Álmos kutya álmos: www.youtube.com/watch?v=aOg_7ppp2fk
Paul Nicklen természetfotós kapcsolata egy leopárdfókával (a fotós oldalát is tessék megnézni, nagyon jó képek!)
bungle | 2009.11.16. 21:57:51Mr. T. küldte: http://www.youtube.com/watch?v=Zxa6P73Awcg (olyan jó, hogy mindjárt be is rakom a postba).

Na ilyen az a PWNED! ;)
Athelas | 2008.06.27. 07:24:38Na jó, most csak azért hogy tisztázzuk:
pwned: megsemmisítő fölénnyel legyőz/megszivat. Angol internetes slang, főle az online játékokban terjedt el. Valójában az Owned akart lenni, csak a félreütések miatt (p és o egymás mellett) így terjedt el, ma meg már önnálló szó.
no ennyi.

Ez a kölyök énekelhetné, hogy "Pocsolyába léptem, sáros lett az új cipőm..." meg a nadrágom és a mackófelsőm is! :D

A svájci Vetsch Architektur által épített földházak.
bandee1219 | 2008.06.27. 14:53:46Itt a lényeg az olcsó és jó hőszigetelés, nem hiszem, hogy nagy gond, hogy nem kortárs (miért is kéne annak lennie?), és lehetne full kocka, mint a panelházak, de így legalább van valami formája. Nekem kéne! :)

Szerintem a kutyus az új megasztárra készül. :)
Sissi | 2008.06.23. 18:50:28Tehetséges:D
Állítólag ennek a macskának orgazmusa van. De szerintem ez csak simán a mai napi cicás poszt, mert már régen volt. Csak tudnám, miért vinnyog ez macska... Na mindegy. :)mumus | 2008.06.25. 00:48:01jo-jo nem tyemmi../

Egy kis orosz frísztájl a raklap mellől. :)
AVIREX | 2008.06.18. 20:48:47nekem nem jön be, értelmetlen egy video.. hajlektalan veri a dobozt meg énekel.. suxx

Vajon mit keres a kutyuli a hűtőben??? :)
Ilyen kutyuli nekem is kell! ;)M.Andreas | 2008.06.17. 21:55:22Okos kutyus. :)
Barátnőmék kutyája csinálta egyszer azt, hogy épp a házuk előtt beszélgettünk, amikor egyszercsak mellettünk állt, valahogy kinyitotta a kaput (egy skót juhász), erre barátnőm mondta neki, hogy "Bercike, mit keresel itt, menjél vissza szépen" erre az bánatos fejjel sarkon fordult, bement, és becsukta maga mögött a kaput...! Az is király volt.
:D
Hát, az biztos hogy jobb és ötletesebb, mint a köpöcső... :D
De azért én ennek sem örülnék. ;]
Bár lehet hogy pár kör után belemennék egy kis mályvacukorlövöldözésbe! :Dpottery | 2008.06.14. 02:23:10az emberi hülyeség végtelen!
csak a pasi miatt néztem meg... :P
/rakás nyuszivillantós pi*a, dögös palik alig :(/









