
Legutóbb egy japán férfi házasodott meg egy videójáték karakterével. Most egy koreai választotta párjának a párnáját.

A "Move Like Michael Jackson" tehetségkutató egyik résztvevője...
yushuf | 2010.03.08. 21:29:32Ez be is robbant :O))))
30 000 darabos LEGO űrhajó (Star Wars Droidvezérlő)
A valaha látott egyik legbonyolultabb építmény elkészítése 2 évet vett igénybe. A végeredmény leírhatatlan, ezt látni kell!bungle | 2010.03.25. 00:18:00Kov küldte:
URL: http://www.radikalmod.hu/index.php?p=5&x=ne&y=4835
Szöveg: "LEGO Lázadó fregatt!
Újabb Star Wars ihletésű szörnyeteg a legkedveltebb építőkockákból. LEGO Lázadó fregatt
Elöljáróban csak annyit, hogy igen méretes darab, szám szerint 137 cm hosszú!"

Ragályos, haverokkal ezt dúdoljuk éjjel-nappal... :D

Connected - egy kis költségvetésű dán "sci-fi western" rövidfilm.
Zeppelin01 | 2010.03.06. 20:21:07A Szalacsi van összekötve Fogarasival, de Sándort annyira szétcsapta a kerítésszaggató hogy képtelen folytatni. A 43as meg csakis a George Bush lehet. Ezt nem érteni...
Genfi friss: új 500 lóerős hibrid concept-tel jelentkezett a Porsche, a 918 Spyder személyében. A V8-as motort két darab 218 összlóerős teljesítményű villanymotor segíti. Élvezzétek a videót, nekem nagyon bejött. :)Greg46 | 2010.03.06. 10:05:04ha tudnád milyen egy IGAZI Porsche, vagy esetleg ültél volna benne, vezetted volna mondjuk akármelyiket, te is hánynál a hibrid gondolatától....
Az ereje nem minden.... a gatyádba a hangjától élvezel nem az erejétől....

The crack dance
Nusihusi | 2010.03.04. 20:08:16A zenéje borzasztó:S Ezt hívják idióta-részeg táncnak:D

Szerelmes ölelés.
Én rendeltem belőle mindjárt 6 darabot, hátha elkapkodják.Greg46 | 2010.03.01. 15:41:02Tényleg komolyan gondoltad ezt? (Ne haragudj nem baszogatni akarlak) a szeretet már rég óta piacon van... nézz körül egy plaza-ban karácsony előtt... a Hajós fogalmazta ezt jól meg a Heti Hetesben... valahogy így volt... "mit nem mondtál ki egész évben azt most akciósan megveheted"
Ugyancsak hasonló: Valentin nap... Anyák napja... stb... Én anyámnak minden hétvégén viszek virágot pl... a páromnak kimutatom anyagi baromságok nélkül is hogy szeretem, egész évben:)
Sajnos srác a szeretet elég régóta piacon van amúgy....

Lehet tippelni ki ette meg a negyedik tagot... ;)
zeiksz | 2010.03.01. 08:46:35jaja és valaki fel is tölthetné.. én megnézném :)

Mai napi bünti: Disco Dancer Indiából. :)










Egy vécékefe az más. Arra már felfigyeltek volna.