
Az oroszok igen finoman tudják közölni, hogy nem érdemes velük szórakozni
Most például bemutatták az úszó drón technológiájukat.
Ha valaki tudja a magyarázatot erre a kőfolyóra, ne tartsa magában!
Tényleg kíváncsiak vagyunk rá.eMTé | 2018.02.28. 07:40:54Egy biztos, fürödni nem jó benne.

Nem érted a negyedik dimenziót? Most majd megérted.
focuskoma | 2018.02.23. 11:47:30Nagyon tetszett ez a jó kis vidinnyóóó. :)

Rá kellett jönnöm, hogy én nem értem a divatot
Ravennë | 2018.02.22. 23:33:19Engem megvettek vele.

Vannak azért értelmes épületek is Ázsiában
Mint például ez az ökofelhőkarcoló, ami megtisztíthatja Hongkong levegőjét.
Ha egy Marvel rajongó kovács unatkozik
Na akkor ilyen hülyeségek születnek, mint ez a 14 kilós Hulk kéz.
Az amcsik újragondolták a lángost
Sült kenyér taco-nak hívják és azt mondják, hogy indián eredetű kaja.
Értem én, hogy holttér, de itt akkor is a teherautó sofőr volt a paraszt

Balázsék már a You Tube-on is megtalálhatóak
És sikerült nekik kapásból egy igazán értelmes tartalmat feltölteniük. :)
Egy csávó kipróbálta a csípős fagyit, ami előtt még egy nyilatkozatot is alá kell írni
A nyilatkozat azért kell, mert a cucc ötször erősebb a tabasconál.akicker | 2018.02.14. 08:34:12Ha lehetne javítani, akkor a helyesírási hibáimat most javítanám. De nyugodtan lehet gonoszkodni, postolás előtt én sem olvastam el, hogy mit írtam :D










Mert mi is lesz akkor? Csinálnak roppant fenyegető animációkat? :-D
(Nem kétlem hogy működik a háborús gépezet oroszéknál, de egy Youtube-ra feltöltött animáció az pont nem bizonyít semmit. Ja, de azt hogy elavult grafikus gárdájuk.)