Kanzi, a csimpánz imád sütögetni a szabadban. Dr. Sue Savage-Rumbaugh viselkedéskutató mellett nevelkedett és kicsi korától A tűz háborúja a kedvenc filmje, ami arról szól, hogyan fedezte fel az ősember a tüzet. Imádja a húst, a zöldségeket, de szívesen süt mályvacukrot is.meklén | 2012.01.01. 15:22:15Viktort lecserélném rá simán.
Amerika után már Új-Zélandon is kiváltságnak számít a saját veteményes.
"Az új törvény két szempontból is különösen aggasztó. Először is hatásának terjedelmében, másodsorban pedig azért, mert szinte teljesen észrevétlenül ment végbe a törvényalkotási folyamat. A média szinte egyáltalán nem foglalkozott az üggyel, ami pedig alapjaiban változtatja meg az ország élelmiszerbiztonságát."
Korábban: A világ a Monsanto szerintBusKeyCome | 2011.12.29. 18:15:54"Készülünk a világvégére." Na, csak nem utaztok? :D
Egyrészt értem én az érvelésed, mert láttam már itt néhány "meccsedet", másrészt meg azt gondolom, hogy nem kellene túl komolyan venni az idióták provokációit. Ha ők váltig állítják, hogy "a kerék szögletes", akkor hajrá, járjanak azzal, "oszt jóvan". :)

Dennis Storm és Valerio Zeno, a holland BNN televízió két riportere annyira szereti egymást, hogy megkóstolták egymás húsát. ;)
yushuf | 2011.12.21. 12:30:58Lassan az RTL-en, a legnagyobb nézettség reményében Ördög Nórika megkóstolja Balázs heréit.

Az ambíciótól az értelemig - Dr. Wayne W. Dyer szereplésével egy 2 órás film az ő spirituális tanításaival. Érdemes mindenkinek megnézni.
“Szinte felkészületlenül belépünk az élet délutánjába. [...] De az élet délutánja nem élhető a délelőtti program szerint. Mert ami elég volt délelőtt, kevés lesz délután. És ami igaz volt délelőtt, hazugsággá válik délután.”norbertvincze | 2011.12.21. 00:15:43értelek, hogy mit akartál: )

Amalgamated Dynamics - Tom Woodruff Jr. és Alec Gillis szörnygyára.
Olyan filmekhez csináltak szörnyjelmezeket, animált lényeket, maszkokat, maketteket, mint az Alien sorozat, a Predator, AVP, Ahová lépek szörny terem, Evolúció, Csillagközi Invázió, vagy a Mortal Kombat. A teljes filmlista elérhető itt.
Az egyik legkeresetebb hollywoodi maszkmester és dizájner, amihez hozzányúl az általában jól sikerül. Legutóbbi filmek amikben "besegített": Skyline, A dolog, X-men: Az elsők, Gondozoo.Szancso | 2011.12.19. 17:46:27Szörny Rt. :)

Farnsworth-Hirsch fusor - házilag elékszíthető fúziós reaktor
A Farnsworth-Hirsch fúziós reaktor a hagyományos fúziós kutatásokkal szöges ellentétben a fúzionálandó ionok felgyorsításával hoz létre légritka térben olyan gyors deutériumokat, amik reakciótérben ütközve 45 millió fokosra hevülnek és a tudomány által teljesen elismerten fúziónálnak. Gyakorlatilag házi eszközökkel megvalósítható és a tudomány által elismert már a 60-as évek óta, de az energia kinyerésének nehézsége miatt nem foglalkoznak vele és inkább dollár tízmilliárdokat öltek bele más kutatásokba.
A leg übergeek-ebb dolog, nekem kell egy!bungle | 2013.02.14. 18:55:28exortus küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=JAsRFVbcyUY
Szöveg: "Google solve for X: Fusion
A Google több technológiai területen is aktív, köztük az energetikában. A Solve for X programjuk keretében összefogtak a világ egyik leghíresebb technológiai központjával a Lockheed Skunkworks-el, ami az elmúlt évtizedekben a bolygó egyik vezető fejlesztési központja volt (összemérhető a NASA-val) Úgy gondolják , hogy a fúzió sokkal gyorsabban megvalósítható, mint a nemzetközi ITER összefogás keretében, akár 10 év múlva itt lehet az első kereskedelmi fúziós reaktor"

Tipikus férfi: amíg az asszony a kaján tüsténkedik, addig ő rajta... ;)
7sleeper | 2011.12.11. 19:26:09"teli szájjal nem baszélünk"

Elérkezett a 20000. izé! Ennek örömére egy nyereményjátékkal készültünk, aminek egy kis köze is van a postképhez: ezentúl minden hónapban a legviccesebb, legütősebb kommentet 20000 Ft-tal jutalmazzuk. Igazából semmi mást nem kell tennetek, mint amit a többség eddig is tett: hozzászólni a postokhoz, lehetőleg minél frappánsabb, poénosabb kommenttel megörvendeztetni a többieket. Nem a mennyiség, hanem a minőség számít, vagyis tök mindegy, hogy csak 1 kommented volt, vagy többezer, akár az az 1 is nyerhet - persze nyilván ha több humorosabb kommentet írsz, annál nagyobb az esélyed. :) Az eredmény eldöntésében a komment pontozások (pluszok) is számítanak, de hogy elkerüljük a csalásokat, nem az lesz a döntő. Minden hónap elsején hirdetjük ki itt a post alatt az elmúlt hónap nyerő hozzászólását!
Egyben új fícsört is bejelenthetek: mától facebook acc-cal (egyre szebben írok magyarul, baszki) is lehet kommentelni - az Izés hozzászólások alatt. Természetesen azok a kommentek is részt vesznek a nyereményjátékban!
További jó Izélést és kommenteket! :)bungle | 2015.03.12. 11:07:27Ha esetleg kijön a 30.000-es bankjegy... ;)

Könyvajánló karácsonyra
loloppo | 2011.12.09. 17:38:04Azert az ajanlot is erdemes bongeszni a lap aljan... olyeasmi erzesem van, mint a youtube sotet oldalan.
Erdekesebbek:
5 Very Good Reasons to Punch a Dolphin in the Mouth (And Other Useful Guides)
A Practical Guide to Racism
The Big Coloring Book of Vaginas
Egy egesz konyvespolcot be lehetne tolteni, annyi erdekesebbnel erdekesebb konyv :)

A legnehezebb logikai játék (IQ
tesztjáték) amivel találkoztam. :DSteffyxD | 2012.07.16. 02:25:08#3068. kellőképpen konkrét ;)









