
10 éves visszatekintés a Tomb Raiderbe, Lara Croft életébe

A washingtoni Kongresszusi könyvár képei, az 1910-es és az 1930-40 közötti évekből.
bandee1219 | 2008.02.04. 10:10:05Nagyon jó képek! Imádom a régi képeket, főleg arról, amit ismerek (pl. Békéscsaba), nagyon jó látni, hogy mi milyen volt régen.
http://ize.hu/comments.php?post_id=5179
Nem tudom ki mennyire emlékszik a "Noah 6 éven keresztül minden nap lefotózza magát" videóra, nekem mindenesetre jobban tetszik Homer 39 éve képekben! :)bandee1219 | 2008.01.29. 03:58:42Ja, csak a rajz technikája volt más, de gondolom ua. írta és készítette, nem?

The Darwin Awards
A Darwin-díjat Charles Darwin, az evolúciós elmélet atyja szellemében azoknak ítélik oda az interneten, akik saját életük feláldozásával megvédik emberi génkészletünket. A díjnyertes személyek rendkívül idióta módszerekkel igyekeznek kiküszöbölni saját magukat, hogy ezáltal hozzájáruljanak az emberi faj hosszútávú túlélési esélyeinek javításához.
(Az oldalon a Darwin Awards menüpont alatt évekre bontva megtaláljátok a díjazottakat.)bungle | 2012.03.06. 13:18:44Idei Darwin-díjas: http://hvg.hu/panorama/20120305_elve_eltemetes_rekordkiserlet
Legalább már nem kell neki gödröt ásni. ;)

Hét szilveszter telt el úgy, hogy Hofi nem humorizál. Gondoltam ezzel a kis szösszenettel kívánok boldog új évet mindenkinek!
bungle | 2010.03.22. 08:58:31Slyom küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=B7jV_8CR_a8
Szöveg: "Hofi Géza Louis Armstrong paródiája, Epic"
Ez nem a foci világbajnokság, ez a foci világtalanbajnokság. :D (na jó, ez elég szar volt, valljuk be). A lényeg, hogy ezt is 4 évente rendezik. Csak azt nem értem, miért nem éjszaka, tök sötétben. Akkor állítólag olcsó a focipálya bérlet. ;)bandee1219 | 2008.01.06. 13:09:23Ilyet játszanak magyarok is, a labda csörög, de a kaput én sem tudom, honnan tudják merre van. <:|
Gyűjtsünk Lufleenak Hello Kitty-s kontaktlencsére. :)
+ az egész Hello Kitty Hell oldalt tudnám ajánlani, a kommentekbe kérjük a kedvenc cuccokat... (aztán úgy 87193 évig nem kérünk hellókittis postot).bungle | 2012.02.19. 23:29:20cancer1 küldte:
Cutest Hello Kitty Dentist Opens In Tokyo
http://www.damncoolpictures.com/2012/02/cutest-hello-kitty-dentist-opens-in.html

Íme az én kis karácsonyi ajándékom: White Christmas.
Ezúton kívánok mindenkinek Békés Karácsonyt és Boldog Új Évet!bandee1219 | 2007.12.31. 02:52:00Soha nem nézem meg a Gémizéket, de most megtettem, még szerencse, hogy a pingvinesnél levettem a hangot így, éjszaka. :)

Dodi és Évi - sztár duó
bandee1219 | 2008.01.24. 22:54:27A legjobb, amin röhögni lehet, ugye így értetted? :)

Mi folyik itt Vietnámban?
bandee1219 | 2007.12.25. 10:49:44Ja annó a G.V.-en szarrá röhögtem magam, most, így 20adjára már nem volt annyira jó, mint elsőre, de nem rossz! A kép viszont ütős. :)










Purple, hol vagy??! :)