
Ondrej Brody éééérdekes művészete (meg egyben a napi cicás poszt is ;))
Catgirl | 2008.07.09. 11:10:44Hát ahogy megláttam ezt a képet muszály volt kommentálnom!Kibaszottul undoritonak találom az ilyet..akinek tetszik azt is..és tudjátok én sokkal jobban sajnálom ilyen helyzetben az állatokat mint az embereket..mert ezt az emberek élvezetből vagy pénzszerzés céljábol csinálják..az állatok régen és most sem ezért tették hanem a fenn maradásért..amit elöttem jopáran elmondták..szóval aki ezt a képet csinálta aki ezt müvelte ezekkel az állatokkal annak ugyanezt kivánom ami a képen láthato csak legyen ő az állatok helyében!Rengeteg a világon az állatkinzó mikor lesz vége?ki vet véget ezeknek?Engem nagyon felháborít!!
Hiánypótló macskás (és kutyás!) poszt...
koffein | 2008.04.16. 19:57:50én nem.

Bosszú a gazdin... ;)
Purple | 2008.04.16. 11:23:47hát ha nem is kivégzési, de vallatási módszer volt. elég rendesen meg lehetett törni alatta :DD

Egy (kutya)kiállítás képei :)

Pók
malackutyaAmaranth1987 | 2008.04.08. 12:19:54Egyszerűen tündéri :D de vajon hogy mászott fel oda??? :D

Egy "rendkívül hasznos" japán találmány kutyatulajdonosoknak!
rivaul | 2008.04.04. 01:59:24A csivava esetén te veszed a hátadra a táskát s abba megy a kis patkány ott szarhat is kedvére senkit nem zavar :)

Kutyasétáltatás és tornaóra után csimpánz a konyhában! :) Van egy-két érdekes megoldása. :)
mekszamnojz | 2008.04.02. 12:16:40Amazing!!! csak pislogok :oooo :)

Egy kutya és egy macska méri össze a tudását Nintedo Wii-n...
Adri | 2008.03.24. 01:34:47A gazdit kellene egy székhez kötözni, érzékelőket meg kötelet kötni a lábaira meg a kezére, aztán hadd szóljon a 10 napos maratoni Fifa váltva kézilabdával. De a Fifában megtanítanám fejelni is...
Szerintem nem az ő kérésükre készült a dolog. A cica meg a szigszalag levételének fog legjobban örülni, mert akkor már vége. Természetesen gazdira epoxy-gyantával ragasztanám a rángatásához szükséges eszközöket, aztán ha végeztünk, (mondjuk ha már csak nyávogni tud) adnék neki higítót. Amikor már mindent összehigítózott, és rájott, hogy nem oldja a gyantát, adnék neki egy gyufát. Bezárnám és elsétálnék.

Kutya-macska bútorok
cry | 2008.03.21. 00:27:27Egyébként megdöbbentö, hogy emberek egészen egyszerű anyagokbol készült designcuccokért mennyi pénzt képesek kiadni. A 6700-asat is megérteném, ha valami acélszerüségből lenne, hogy szomszéd macska ne döntse rá az ott megbúvó kutyára :D. Mellesleg akkora hogy én félnék benne ha olyan kicsi kutya lennék :)

Ez vagy valami, vagy megy valahova. :)
bungle | 2015.11.03. 12:50:09http://38.media.tumblr.com/04a007c2cc238c3f89cc5f6dc01b1b6b/tumblr_nx7htoo69M1r08k60o1_400.gif









